Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Gérard Depardieu skončil v policajnej väzbe, čaká ho výpoveď pre obvinenia zo sexuálneho napadnutia

Herec od roku 2020 čelí vyšetrovaniu aj v prípade obvinení zo znásilnenia a sexuálneho útoku na herečku Charlotte Arnould.

29.4.2024 (SITA.sk) – Francúzska polícia v pondelok vzala do väzby herca Gérarda Depardieua, aby ho vypočula v súvislosti s tým, že ho dve ženy obvinili zo sexuálneho napadnutia. Na svojej webstránke o tom informuje francúzsky vysielateľ BFMTV. Sedemdesiatpäťročný herec je od rána v policajnej väzbe v Paríži.

Podľa spomenutých médií sa predvolanie týka obvinení zo sexuálneho napadnutia dvoch žien, ktoré tvrdia, že sa ich nevhodne dotýkal počas nakrúcania. Obvinenia jednej sa týkajú roku 2014, druhej 2021. On obvinenia popiera.

Herec od roku 2020 čelí vyšetrovaniu aj v prípade obvinení zo znásilnenia a sexuálneho útoku na herečku Charlotte Arnould.

Viac k témam: Francúzska polícia, Herec, Sexuálne napadnutie, Zahraničie
Zdroj: SITA.sk – Gérard Depardieu skončil v policajnej väzbe, čaká ho výpoveď pre obvinenia zo sexuálneho napadnutia © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií