fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Gipsy Čáve vydávajú nový letný klip s luxusnými autami a krásnymi ženami!

Máte tip? napíšte nám mailom

Niektorí si z nich robili ešte len pred pár rokmi srandu, teraz majú kvalitný klip plný drahých aut a krásnych žien, ktorý im môže zavidieť aj špička slovenskej scény.

Kapelu Gipsy Čáve, pochádzajúcu z Topolčian, Vám asi extra predstavovať nemusíme. Pred pár rokmi zaujali svojími prerábkami pesničiek od známych slovenských interprétov, najznámejším snáď bol song od Rytmusa, ktorému dali úplne iný šat. Toto duo, ktoré tvorý Adrian Kotlár (spev, klávesy) a Robert Rác (spev), väčšinou hrá rómske piesne alebo už vyššie spomínané covery, ktoré taktiež prerobia do typického rómskeho štýlu.

Pesnička “Túlam sa” je svieži letný song, ktorý ma veľmi chytľavý refrén, typický práve pre večerné grilovačky.  Vidno, že chlapci si na klipe dali nesmierne záležať a taktiež sa poriadne buchli “po vačku”.  Nechýbať luxusné auta značiek ako Porsche či Mercedes, taktiež krásne brunetky a blondíny.

Chlapcom sa darí, majú obsadené celé leto koncertami, taktiež už pár koncertov na jeseň. Týmto klipom nám jednoznačne povedali, že už definitívne dospeli a chystajú sa dobiť slovenské diskotéky!

Prečítajte si tiež:
Fenomenálny klavirista Jozef Hollý predstavuje novú skladbu Moonlight Sonata

Gipsy Čáve – Túlam sa

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií