fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

GOGO urobil prerábku viralneho klipu MŸSLI! Bude mať opäť úspech?

Máte tip? napíšte nám mailom

Najväčší a najúspešnejší youtuber Gogo momentálne zažíva najlepšie obdobie svojej kariéry. Koncom minulého roka vydal ako oslavu 1 milióna odberateľov song MŸSLI, ktorý mal na internete skvelé ohlasy.

Po niekoľkých mesiacoch od zverejnenia má tento klip už vyše 6 miliónov zhliadnutí a stále stúpa.

Bude mať aj tento remix takýto úspech ako originál?

Gogo sa na svojom kanáli vyjadril k počinu takto: “Officiálny remix na song MŸSLI s hudobnou úpravou od D.Kopa a Fadexa. Privítajte počúvateľnejšiu verziu s úplne novým videoklipom, ktorý odhaľuje 3 charaktery Goga. Elektro/House žáner hudby je mi bližší, tak som zvedavý čo na túto novú verziu poviete!”

Názory fanúšikov na nový song sa rôznia. Niektorým sa to páči viac ako samotný originál, iní tvrdia, že originál je len jeden a remix už nemá taký nádych Goga, ktorý ho prezentuje.

My veríme, že v budúcnosti tento youtuber ešte niečo hudobné vydá, pretože takéto virálne skladby majú medzi fanúšikmi úspech.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií