fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Google hľadá ľudí na testovanie áut bez potreby “šoférovania” – ponúka 20$ na hodinu

Máte tip? napíšte nám mailom

Spoločnosť Google hľadá mužov i ženy na testovanie prevádzky áut, ktoré nepotrebujú vodiča. Jedná sa o ponuku dostupnú bohužiaľ iba v krajinách USA – konkrétne v Arizone. Podľa vyjadrení agentúry, ktorá inzerát zverejnila, Google hľadá ľudí na obdobie 12 až 24 mesiacov s ponúkaným platom 20 dolárov na hodinu. Spoločnosť bude od záujemcu požadovať pracovať 6 až 8 hodín, 5 dní v týždni.

Môže to znieť, že ide o veľmi ľahkú prácu, no ani z ďaleka to nie je tak. Google hľadá vodičov bez záznamov (bez dopravnej nehody), bezúhonných a musia vedieť písať rýchlosťou aspoň 40 slov za minútu. Požiadavka je kladená najmä z titulu poskytovania spätnej väzby rukám odborníkov.

volantbezvodica

Ďalšou požiadavkou, ktorá síce nie je uvedená spoločnosťou, je to, že musíte mať istý level reflexov, nakoľko v prípade zlyhania systému automatického riadenia je potrebné okamžite vziať volant do vlastných rúk.

Zdroj: phandroid.com, youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií