fbpx
Google ti dnes prináša možnosť zahrať sa na DJ-a: Parádnou hrou tak oslavuje 44. výročie vzniku Hip-Hopu

Google ti dnes prináša možnosť zahrať sa na DJ-a: Parádnou hrou tak oslavuje 44. výročie vzniku Hip-Hopu

Hip-Hop dnes oslavuje a ty sa môžeš pri tejto príležitosti zahrať na DJ-a!

Dnes sa vo svete oslavuje jedna z najväčších inovácii, ktoré Hip-Hop postretli a to konkrétne breakdance. 11. augusta 1973 usporiadal DJ Kool Herc párty v Bronxe, ktorá zmenila podobu a dejiny hudby. Pomocou dvoch gramofónov predĺžili DJ´s inštrumentálnu medzihru, vďaka čomu mohli ľudia tancovať do rytmu dlhší čas v tanečnom štýle, ktorý je známy ako breakdance. Následne prišiel na scénu Master of Ceremonies, skrátene aj MC, ktorý začal do udávaného rytmu rapovať, aby tým rozprúdil zábavu ešte viac.

Roky po prvej takejto zábave, o ktorý sa postaral DJ Kool Herc zaujala hip-hopová kultúra dôležité miesto vo svete hudby, tanca, umenia či módy a tak sa pri príležitosti oslavy tohto výročia Google rozhodol, že ti túto udalosť troška priblíži a dokonca ti dá tú možnosť zahrať sa na DJ-a. Skús si meniť gramce a mixovať…

google

djjj

dj

 

 

Zdroj: Google

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Need for Speed Most Wanted je zadarmo k stiahnutiu
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.