fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Google Mapy prichádzajú s novinkou. Hľadanie za pochodu!

Máte tip? napíšte nám mailom

Google Mapy prichádzajú so skvelou novinkou. Určite vieš, že Google Mapy okrem samotných máp poskytujú aj možnosti hľadania okolitých atrakcií. Ide napríklad o bary, reštaurácie, múzea a iné i turistické atrakcie.

Tieto body záujmov aplikácia umožňovala pohodlne hľadať, pokiaľ ste šoférovali, teda mali zapnutú hlasovú navigáciu. Možnosť hľadania však chýbala pri navigácií počas chôdze alebo jazdy na bicykli. Nová verzia (9.26) tento nedostatok odstraňuje.

Táto super vec je výhodou najmä pre cyklistov a turistov, pokiaľ počas cesty mali chuť na malé občerstvenie a potrebovali vyhľadať najbližšiu reštauráciu na svojej trase.

Aplikácia prešla aj inými drobnými zmenami. Po novom bude ľahšie zmeniť adresu domova či práce, nakoľko sú zobrazené v menu “Vaše miesta“.

Aktualizáciou nezískate nejaké nové extra funkcie, ale aj malé vylepšenia padnú vhod, pokiaľ ide o komfortnejšie používanie aplikácie.

Google Mapy na stiahnutie

Zdroj: androidauthority.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií