fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Grafický dizajnér sa pohral so znakmi. Uhádnete, aký symbol sa skrýva v týchto slovách?

Máte tip? napíšte nám mailom

Dizajnér svojou prácou demonštruje, že veľakrát nemusíte ísť na dno svojich možností, len aby ste našli nápady. Skúste to.

Daniel Carlmatz je grafický dizajnér pôsobiaci v Štokholme, ktorý si v roku 2017 dal novoročné predsavzatie. Vytvoril si pre seba slovnú výzvu, cieľom ktorej bolo vytvoriť každý jeden deň typografické logá inšpirované bežne používanými slovami. Danielova práca vyžaruje jednoduchosť a minimalizmus, a dokazuje, že dizajn môže byť inšpirovaný úplne obyčajnými, bežnými vecami.

Carlmatz svojou prácou demonštruje, že veľakrát nemusíte ísť na dno svojich možností, len aby ste našli nápady. Jeho úspešná 365-dňová výzva je príkladom pre všetkých grafických dizajnérov a vyzýva k tomu, aby zjednodušili prácu a našli inšpiráciu v najmenších detailoch, ktoré nás obklopujú.

Prejdite nadol a pozrite na jeho jednoduchú, ale pôsobivú prácu. Vybrali sme niekoľko najobľúbenejších dizajnov, ak ale máte záujem o viac, odporúčame navštíviť dizajnérov instagramový účet.

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

#13

#14

#15

#16

#17

Zdroj: demilked.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií