fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Grafický dizajnér sa pohral so znakmi. Uhádnete, aký symbol sa skrýva v týchto slovách?

Dizajnér svojou prácou demonštruje, že veľakrát nemusíte ísť na dno svojich možností, len aby ste našli nápady. Skúste to.

Daniel Carlmatz je grafický dizajnér pôsobiaci v Štokholme, ktorý si v roku 2017 dal novoročné predsavzatie. Vytvoril si pre seba slovnú výzvu, cieľom ktorej bolo vytvoriť každý jeden deň typografické logá inšpirované bežne používanými slovami. Danielova práca vyžaruje jednoduchosť a minimalizmus, a dokazuje, že dizajn môže byť inšpirovaný úplne obyčajnými, bežnými vecami.

Carlmatz svojou prácou demonštruje, že veľakrát nemusíte ísť na dno svojich možností, len aby ste našli nápady. Jeho úspešná 365-dňová výzva je príkladom pre všetkých grafických dizajnérov a vyzýva k tomu, aby zjednodušili prácu a našli inšpiráciu v najmenších detailoch, ktoré nás obklopujú.

Prejdite nadol a pozrite na jeho jednoduchú, ale pôsobivú prácu. Vybrali sme niekoľko najobľúbenejších dizajnov, ak ale máte záujem o viac, odporúčame navštíviť dizajnérov instagramový účet.

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

#13

#14

#15

#16

#17

Zdroj: demilked.com

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií