fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Green Day vydáva po dlhej dobe nový singel “Bang Bang”!

Máte tip? napíšte nám mailom

Americká punk-rocková legendárna kapela Green Day, ktorú v roku 1987 založil sólový gitarista a spevák Billie Joe Armstrong a basgitarista Mike Dirnt, vydáva po dlhšej dobe nový singel!

Kapela má dokopy už jedenásť štúdiových albumov, tým posledným bola rovno albumová trilógia s názvom  ¡Uno!, ¡Dos!, ¡Tré!, ktorá vyšla ešte v roku 2012. Kapela konečne po štyroch rokoch prichádza s novým materiálom. Prvý vydáva singel “Bang Bang”, ktorý predznamenáva nový album. Ten by mal mať vskutku zaujímavý názov, “Revolution Radio”, a na pultoch predajní by sa mal objaviť už 7. októbra. Sme teda zvedaví, či prinesie nový vietor do tohto štýlu hudby. Album bude obsahovať dohromady 12 piesni. Kapela v novinke vsadila na svoj osvedčený punk-rockový zvuk, ktorý fanúšikov určite nesklame.

foto: facebook.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií