fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Viete určiť z obrázka, kto rozbil vázu? Táto hádanka nie je žiadnou detektívkou

Máte tip? napíšte nám mailom

Každý jeden z nás robí v živote veľké množstvo rozhodnutí, pri ktorých nás ovplyvňujú rôzne kľúčové situácie, intuícia a vlastný rozum, ktoré sú podmienené našou osobnosťou, našim JA. A potvrdí sa to znova pri riešení tohto osobnostného testu, v ktorom je potrebné na základe obrázka nájsť vinníka, ktorý rozbil vázu. Dopredu vás upozorňujeme, že pri tomto teste neexistuje správna odpoveď.

Hádanka: Ktoré z detí podľa vás rozbilo vázu?

A

Dieťa A vyzerá ako najväčší vinník a viacerí si môžu myslieť, že práve ono rozbil vázu. Má totiž sklonenú hlavu a pôsobí tak, ako by sa kvôli rozbitej váze trápilo. Zdanie môže klamať a toto dieťa nemusí byť vinné, ale môže byť iba obetným baránkom skupiny, keď preberá vinu za niekoho iného.

Ak ste ho však označili za vinného, tak vedzte, že ste zodpovedná osoba, ktorá sa zameriava na detaily. Ste veľmi pozorný a opatrný k veciam i ľuďom vo vašom okolí.

B

Druhou možnosťou je dievča B. Vyzerá, že je najstaršia spomedzi detí a pravdepodobne sa stará o svojich menších súrodencov. Niektorí z vás ju mohli označiť za vinnú na základe jej pohľadu na chlapca A, ktorým ho usvedčuje z rozbitia vázy. No na druhej strane môže ísť aj o víťazný úsmev, vďaka ktorému označuje za vinníka a obetného baránka dieťa A. Taktiež, ale môže ísť o úsmev prejavujúci náklonnosť bez odsúdenia.

Prečítajte si tiež:
Kvíz: Poznáte slovenské zvyky a tradície na Vianoce?

Ak ste si však vybrali za vinnú toto dievča B, tak ste svedomitou osobou, ktorá neposudzuje ľudí predtým, ako ich spozná. Hľadáte spravodlivosť a riešite problémy so zdravým rozumom.

C

Vinníkom môže byť aj smejúce sa dieťa C, ktoré má ruky takticky schované v nohaviciach. Na jednej strane sa môže týmto gestom dištancovať od celej záležitosti, no na druhej strane môže ísť o taktiku, aby tento chlapec svojím postojom zmiatol druhých a vinu hodil na niekoho iného.

V prípade, že ste ho označili za vinného, pretože si myslíte, že skrýva svoje emócie, tak ste vodcovskou osobnosťou. Viete dobre prečítať ľudí, no ste v ich spoločnosti opatrný, neukazujete im svoje pravé city.

D

Poslednou vinnou môže byť dievčatko D, ktoré sa schováva za mamou s vystrašeným výrazom. Vyzerá to tak, ako by sa chcelo vyhnúť hnevu a trestu, ktorý dá mama vinníkovi. Zaujímavosťou je, že spomedzi všetkých detí má iba toto dievčatko pohľad upriamený na rozbitú vázu, ostatné deti sa pozerajú na iné miesta.

Prečítajte si tiež:
Kvíz: Vyznáš sa v slovenských nárečiach? 2.časť

Pokiaľ si myslíte, že je vinnou toto dievčatko, tak ste z psychologického hľadiska veľmi zodpovednou a spoľahlivou osobou. Každý deň sa snažíte byť lepšou osobou a často premýšľate nad svojimi chybami. Ste veľmi citlivá osoba.

Má hádanka odpoveď? Ktoré z detí podľa vás rozbilo vázu?

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií