fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Halle Berry v životnej forme: Na toto si trúfa!

Máte tip? napíšte nám mailom

Aj nežné ženy sa môžu zmeniť na odvážne a drsné bojovníčky! Príkladom bude aj Halle Berry, ktorá sa vo svojom novom filme zmení na neohrozenú zápasníčku.

Halle Berry si to tvrdo odpracovala

Jej štíhlu líniu jej závidia aj omnoho mladšie ročníky. Vždy vyzerá krásne a vek 53 rokov by ste jej pravdepodobne netipovali ani omylom. Napriek skvelej forme sa kvôli filmu Bruised začala omnoho viac venovať tréningu a nechýbala ani zmena jedálnička. Aj vďaka tomu mohla na Instagrame zverejniť fotografiu svojho vypracovaného tela. Nový film o zmiešaných bojových umeniach MMA tak bude nepochybne veľmi lákavý aj kvôli známej herečke a ukáže nám zákulisie ženského bojového umenia. Ako Halle sama priznala, konečne má vyrysované svaly a nevie sa z toho prestať tešiť. Čo si budeme klamať, celkom jej rozumieme.

Pri natáčaní sa aj zranila

Halle Berry hrá hlavnú úlohu zápasníčky Jackie Justice, ktorá musí bojovať nielen vo svete MMA, ale aj o svojho syna. Okrem toho je aj režisérkou, takže si na svoje plecia naložila viac ako dosť. Možno aj to sa podpísalo pod jej nedávny úraz, keď sa v bojovej scéne ľahšie zranila. Ako uviedol výkonný producent filmu, Brian Pitt, oskarová herečka a režisérka je už unavená a potrebuje oddych. Musí načerpať nové sily, aby sa im film podarilo dokončiť v stanovenom termíne. Jej zranenie nebolo príliš vážne a vyžiadalo si iba niekoľkodňovú pauzu.

https://www.instagram.com/p/B4VtJqGDep3/

Zranila sa aj pri natáčaní filmu John Wick 3

Tento rok sa v našich kinách objavilo aj pokračovanie úspešnej série John Wick. Nájomný zabijak, ktorého hrá Keanu Reeves, potrebuje pomoc svojej starej známej. Halle Berry, ako Sophia, sa stane súčasťou niekoľkých drsných súbojov či prestreliek. O tom, že svoju úlohu brala vážne aj tu, svedčia jej tri zlomené rebrá. Pri nacvičovaní ani nevedela, že sa jej niečo stalo. Chvíľu pracovala so zlomenými rebrami a keď už nevládala, pochopila, že niečo nie je v poriadku. Aj keď je svet filmu ťažký a náročný, Halle Berry je dôkazom nezlomnej vôle a snahy urobiť všetko najlepšie, ako to len ide.

View this post on Instagram

Back at The Continental. @johnwickmovie

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

Prečítajte si tiež:

Vek je len číslo: Celebrity, ktoré otehotneli pred päťdesiatkou

Zdroj: foxnews.com  bloodyelbow.com  imdb.com  pravda.sk  cas.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií