fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Daniela Hantuchová sa pochválila novým úlovkom. Je to futbalová superstar!

Máte tip? napíšte nám mailom

Počas turnaja vo Wimbledone sa podarilo Daniele Hantuchovej uloviť naozajstnú hviezdu svetového futbalu.

Aj keď už naša tenistka ukončila hráčsku kariéru, na tenis nezanevrela. Čoraz viac ju máme možnosť vídať na obrazovkách v pozícii moderátorky a redaktorky tenisových turnajov. Aktuálne sa koná najprestížnejší a najstarší tenisový turnaj Wimbledon. Je jedným zo štvorice grandslamových turnajov, ako jediný z nich hraný na tráve.

Takýto turnaj si nenechajú ujsť ani najväčšie svetové celebrity. Jednou z takých je určite David Beckham. Bývalý záložník Realu Madrid či AC Miláno tento turnaj obľubuje, a tak naň zavítal aj tento rok. Našej Daniele Hantuchovej sa ho podarilo odchytiť, a tak má vo svojej zbierke ďalšiu zaujímavú fotografiu. 

Fotkou s Davidom Beckhamom sa Hantuchová pochválila na svojom instagramovom profile. Rodený Londýnčan je jeden z najpopulárnejších futbalistov a športovcov vôbec. Jeho manželkou je nemenej slávna Victoria Beckhamová. 

https://www.instagram.com/p/BzywsX9IlMO/?utm_source=ig_web_copy_link

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií