fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Harry a Meghan nestrávia Vianoce v Británii: Schyľuje sa k hádkam?

Máte tip? napíšte nám mailom

Vojvodkyňa zo Sussexu je rebelka, ktorá do kráľovskej rodiny vniesla vlnu zmien. Jednou z nich je aj tá, že Harry a Meghan nebudú tráviť Vianoce s kráľovnou, ale pôjdu do Ameriky.

Harry a Meghan túžia po zmene

Nie je žiadnym tajomstvom, že vojvoda zo Sussexu splní svojej manželke každý rozmar aj v prípade, ak by sa mal pohádať s rodinou. Nie raz dokázal, že ona je pre neho na prvom mieste, a tak si urobí, čo bude chcieť. Harry a Meghan potvrdili, že tohtoročné Vianoce nestrávia s babičkou, kráľovnou Alžbetou, ani s ostatnými kráľovskými rodinnými príslušníkmi. Tento rok sa rozhodli pre nečakanú zmenu a pôjdu do Ameriky navštíviť Meghaninu matku Doriu. Pravdepodobne chcú aj to, aby malý Archie trávil čas aj s druhou starou mamou a počas vianočných sviatkov spoznal čaro Ameriky.

https://www.instagram.com/p/B4SuZJFpXAr/

Kráľovná nadšená nie je

Tradície majú v Británii veľkú váhu a nie každému sa páči zavádzanie takýchto noviniek. Kráľovná Alžbeta sa rozhodla rozhodnutie svojho vnuka akceptovať, ale nepáči sa jej. Bola by omnoho šťastnejšia, keby Archieho prvé Vianoce boli tradičné a s celou jeho kráľovskou rodinou. Kensingtonský palác vo svojom vyhlásení uviedol, že Harry aj Meghan si musia dobiť baterky a rozhodnúť sa, ako bude vyzerať ich nasledujúci rok.

Výnimka, ktorú dostala iba Meghan

Vianoce v Sandringhame spoločne trávili iba najbližší členovia rodiny kráľovnej. Pred dvomi rokmi ale urobila výnimku a vtedy ešte snúbenicu princa Harryho pozvala na spoločné Vianoce. Harry a Meghan tak získali jedinečnú výnimku, ale ako sa zdá, tento rok už o spoločnosť rodiny nestoja a idú si zasa po svojom. Nemali by však zabúdať na to, že Alžbeta II. má 93 rokov a jej manžel Philip až 98 rokov. Nikto nedokáže povedať, či to nebudú ich posledné Vianoce a aj preto by mal Harry a Meghan myslieť na ich spokojnosť. Za zmienku stojí aj fakt, že Harry  vynechal Vianoce v Sandringhame iba jeden jediný raz. V roku 2012 slúžil v Afganistane, preto sa domov nemohol vrátiť.  Jeho brat, princ William, bude s manželkou Kate a tromi deťmi v Sandringhame tráviť sviatky tak, ako je jeho stará mama zvyknutá.

https://www.instagram.com/p/B0vA-fQFQgb/

Prečítajte si tiež:

Prísne pravidlá v kráľovskej rodine – toto nesmie Kate ani Meghan

Zdroj:teraz.sk zena.sme.sk  cas.sk  pluska.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií