Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Harry a Meghan roztrhli kráľovskú rodinu, stojí za tým Kate?

Kým vojvodkyňa Kate s princom Williamom a zvyškom kráľovskej rodiny sú v Británii, Meghan a jej manžel princ Harry trávia svoj čas na druhej strane sveta. Stojí za tým nevraživosť medzi Kate a Meghan?

O vzájomnom napätí medzi vojvodkyňou Kate a Meghan sa vo Veľkej Británii špekuluje už dlhšiu dobu. Obe spolu veľmi nevychádzajú a do sporu im musela vstúpiť už aj samotná kráľovná.

Vďaka nezhodám medzi Kate a Meghan sa hádali aj princovia Harry a William a všetko vyústilo v odchod Harryho a Meghan z kráľovského paláca. Naviac sa Meghan údajne podarilo Kate hneď niekoľkokrát rozplakať.

Predpoklad, že keď sú obe vojvodkyňa rovesníčky – 38 rokov, tak si budú rozumieť, sa míňa s realitou. Záujmy oboch vznešených dam sú totiž značne odlišné.

Kým Kate má nepochybne na prvom mieste svoju rodinu, bývalú herečku Meghan podľa špekulácií stále neopustila túžba stáť v žiare reflektorov. K zblíženiu im preto nepomohlo ani narodenie malého Archieho.

Niektorí očakávali, že si k sebe vojvodkyne nájdu cestu aspoň po tom, čo si Meghan vyliala srdce v emotívnom televíznom rozhovore. Manželka princa Williama vraj vtedy prejavila súcit a rivalke zatelefonovala, aby ju podporila. Zostali ale iba pri tom. Vzťahy medzi nimi, nech už sú akékoľvek, sa podľa britských médií príliš nezlepšili.

Na sociálnych sieťach sa dokonca objavili špekulácie, či práve Kate Middleton nie je dôvodom, prečo chcela Meghan Markle tráviť vianočné sviatky na druhom konci sveta.

V tomto prípade je v tom ale Kate nevinne. Meghanino rozhodnutie nezáviselo iba na nej. Odrážalo sa od ich spoločného plánu s princom Harrym zmiznúť z očí verejnosti.

Zdroj stars24
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií