fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Harry a Meghan roztrhli kráľovskú rodinu, stojí za tým Kate?

Kým vojvodkyňa Kate s princom Williamom a zvyškom kráľovskej rodiny sú v Británii, Meghan a jej manžel princ Harry trávia svoj čas na druhej strane sveta. Stojí za tým nevraživosť medzi Kate a Meghan?

Máte tip? napíšte nám mailom

O vzájomnom napätí medzi vojvodkyňou Kate a Meghan sa vo Veľkej Británii špekuluje už dlhšiu dobu. Obe spolu veľmi nevychádzajú a do sporu im musela vstúpiť už aj samotná kráľovná.

Vďaka nezhodám medzi Kate a Meghan sa hádali aj princovia Harry a William a všetko vyústilo v odchod Harryho a Meghan z kráľovského paláca. Naviac sa Meghan údajne podarilo Kate hneď niekoľkokrát rozplakať.

Predpoklad, že keď sú obe vojvodkyňa rovesníčky – 38 rokov, tak si budú rozumieť, sa míňa s realitou. Záujmy oboch vznešených dam sú totiž značne odlišné.

Kým Kate má nepochybne na prvom mieste svoju rodinu, bývalú herečku Meghan podľa špekulácií stále neopustila túžba stáť v žiare reflektorov. K zblíženiu im preto nepomohlo ani narodenie malého Archieho.

Niektorí očakávali, že si k sebe vojvodkyne nájdu cestu aspoň po tom, čo si Meghan vyliala srdce v emotívnom televíznom rozhovore. Manželka princa Williama vraj vtedy prejavila súcit a rivalke zatelefonovala, aby ju podporila. Zostali ale iba pri tom. Vzťahy medzi nimi, nech už sú akékoľvek, sa podľa britských médií príliš nezlepšili.

Prečítajte si tiež:
Koronavírus v kráľovskej rodine: Princ Charles má Covid-19, kde sa nakazil?

Na sociálnych sieťach sa dokonca objavili špekulácie, či práve Kate Middleton nie je dôvodom, prečo chcela Meghan Markle tráviť vianočné sviatky na druhom konci sveta.

V tomto prípade je v tom ale Kate nevinne. Meghanino rozhodnutie nezáviselo iba na nej. Odrážalo sa od ich spoločného plánu s princom Harrym zmiznúť z očí verejnosti.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj stars24

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií