fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Harry a Meghan sa tajne rozviedli? Šokujúce slová z Buckinghamského paláca!

Kráľovná princa vyzvala k rozvodu a návratu k rodine, odchodu od herečky by sa asi nikto nečudoval. A práve ten naznačil Buckinghamský palác.

Máte tip? napíšte nám mailom

Medzi princom Harrym a jeho ženou Meghan to už pekných pár mesiacov nie je práve ideálne. Vojvodkyňa princa úplne ovládla, odrezala ho od rodiny a Harryho cez jeho poslušné správanie ďalej trápi.

Princ Harry a Meghan doslova šokovali britskú verejnosť, keď oznámili, že sa vzdávajú svojich kráľovských rolí a chcú pracovať. Kráľovná o ich rozhodnutí nemala ani potuchy, ale popriala im v novom živote šťastie. Dodala, že by si priala, aby právoplatnými členmi kráľovskej rodiny zostali. To oni však odmietajú.

Princ Harry chce ochrániť svojho syna pred negativitou
Princ Harry chce ochrániť svojho syna pred negativitou

Megan už rozvedená bola, s Harrym však zatiaľ rozvod nechystá

Manželia sa tým vzdali používania titulu HRH, teda His a Her Royal Highness (Jej / Jeho Kráľovská Výsosť). Hovorca Buckinghamského paláca uviedol, že od teraz budú len Harry, vojvoda zo Sussexu a Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu. Predtým však čiarka po ženskom mene znamenala, že je daná osoba rozvedená.

,,Náhodne sa jednalo o Dianu, princeznú z Walesu a Sarah, vojvodkyňu z Yorku,” poznamenal moderátor Alastair Bruce v relácii Sky News a dodal, že hovorca tak neúmyselne spôsobil rozruch. Rozvádzať sa v kráľovskej rodine sa predsa nesluší.

Prečítajte si tiež:
Kďe kupujú nový dom Harry a Meghan Markle

Megan sa chce zrejme znovu vrátiť na obrazovky

Aj preto mala Meghan vstup do kráľovskej rodiny tak ťažký. V minulosti už sa totiž raz rozviedla. Jej manželom bol televízny producent Trevor Engleson, a to len na dva roky. V roku 2013 sa konal rozvod a v roku 2018 sa Engleson znovu oženil.

Hviezda seriálu Biele goliere sa musela vzdať svojej kariéry, aby si mohla princa Harryho vziať. V súčasnej dobe je ale všetko inak, pretože vládnuť spolu nebudú. Vojvodkyňa sa tak môže na obrazovky nenápadne vrátiť, čo zrejme celý čas chcela.

Jej sestra Samantha Markle tvrdí, že presne to Meghan zamýšľala. Kráľovská rodina bola len odrazový mostík, aby potom mohla konečne dobyť Hollywood. Cestu si tak dosť skrátila. Normálne by to obyčajné hviezdičke z béčkových seriálov trvalo oveľa dlhšie.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Ccn.com

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií