fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Harry a Meghan sú na posmech celému svetu. Aj vlastnej rodine

Máte tip? napíšte nám mailom

Známy americký herec Brad Pitt si zažartoval na adresu manželov zo Sussexu. Rozosmial pri tom plnú sálu celebritných hostích. Čo na to Harry a Meghan Markle?

V neďelu, 2. februára 2020 prebehlo v Londýne odovzdávanie cien britskej filmovej a televíznej akadémie BAFTA. Každý rok sa tento večer nesnie v duchu dobrej nálady a osláv. Avšak 73. ročník bol o niečo vtipnejší. Brad Pitt si počas slávnostného večera, ktorého sa zúčastnil aj William a Kate Middleton poriadne vystrelil z Meghan  Harryho.

Harry a Meghan Markle v centre vtipov celebrít

Nakoľko sa bývalý manžel Angeliny Jolie osobne nemohol zúčastniť odovzdávania cien, jeho slová pred publikom prečítala herečka Margot Robbie. Tá si zahrala po boku Brada Pitta vo filme “Vtedy v Hollywoode“.

Známy herec si hneď v úvode svojej ďakovnej reči neodpustil vtipnú poznámku z Brexitu. “Hej Británia, počul som, že si sa stala sigle. Vitaj v klube,” napísal Brad Pitt, ktorý je už druhýkrát rozvedený. Celá jeho ďakovná reč za ocenie, ktoré získal končila slovami: “Túto sošku pomeujem Harry pretože som nadšený, že so mnou ide naspäť do USA.” Týmito slovami narážal herec na takzvaný Megxit, pri ktorom sa princ Harry s manželkou Meghan odsťahovali do Severnej Ameriky.

Prečítajte si tiež:
Akej farby sú jeho oči a čo to pre teba znamená?!

Pred tým, ako Margot Robbie odišla z pódia do mikrofónu ešte raz zdôraznila, že slová, ktoré hovorila boli Bradove, nie je jej. Ihneď po narážkach na Harryho a Meghan sa kamery zamerali na princa Williama a jeho manželku Kate Middleton. Obaja sa tomuto vtipnu zasmiali, hoc každý inak. Zatiaľ, čo na vojvodkyni z Cambridge bolo jasne vidieť, že narážka na Harryho ju úprimne rozosmiala a smiala sa skutočne od srdca, jej manžel bol v poriadnych rozpakoch.

Reakcia princa Harryho a jeho manželky po narážkach od Brada Pitta známa zatiaľ nie je. Ani to, či sa nenahnevali na manželov z Cabridge, ktorí na ďakovnú reč reagovali s úsmevom.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií