fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle a Harry: Týmto rozhodnutím zarmútili kráľovnú

Harry a Meghan Markle sa čoskoro definitívne oddelia od britskej kráľovskej rodiny. No pokiaľ Megxit nadobudne platnosť, obaja si musia ešte splniť kráľovské povinnosti.

Máte tip? napíšte nám mailom

Princ Harry sa už pred niekoľkými dňami vrátili do Londýna. Prišiel však sám. Jeho manželka Meghan Markle je spolu s ich synom ešte stále v Kanade. K manželovi sa však pripojí už čoskoro.

Sklamaná kráľovná Alžbeta II.

Štvrtok 5. marec 2020 je už netrpezlivo očakávaný dátum. V tento deň sa Meghan Markle vráti do Londýna. Avšak jej návrat úplne nepoteší kráľovnú Alžbetu II. Bývalá americká herečka príde sama, bez svojho syna.

Už sú to takmer tri mesiace od chvíle, keď kráľovná Alžbeta II. videla naposledy svojho malého pravnuka Archieho. A hoc sa 93-ročná britská panovníčka tešila, že toto odlúčenie sa aspoň na chvíľu zmení, Meghan sa rozhodla inak. Deväťmesačný Archie sa do Anglicka nevráti. V marci určite nie. A hlave britskej monarchie neostáva nič iné, len toto rozhodnutie akceptovať. Hoc pociťuje obrovský smútok.

Britská tlač uvádza, že Meghan Markle nemala nikdy v pláne pricestovať s malým synom do Londýna. Návrat  bol oznámený na 5. marca. Vojvodkyňa zo Sussexu sa k svojmu manželovi pripojí, aby sa zúčastnila odovzdávanie cien Endeavor Fund Awards.

Prečítajte si tiež:
Princ William si spomína na zásnuby s Kate: Bolo to dokonalé

Podľa Sunday Times sú kráľovná Alžbeta II. a jej manžel princ Philip (98) „veľmi smutní“ z Archieho neprítomnosti na „rozlúčkovej ceste“ Meghan Markle a princa Harryho. Bývalá americká herečka si však za svojím rozhodnutím stojí a odmieta o tom diskutovať. Zatiaľ čo budú rodičia malého Archieho v Anglicku, deväťmesačný chlapec by mal byť v rukách jeho opatrovateľky Jessicy Mulroneyovej, blízkej priateľky Meghan Markle.

Harry a Meghan Markle čaká náročné obdobie

K 31. marcu sa pár oficiálne dištancuje od monarchie a vráti sa do Kanady, kde v januári utiekla Meghan Markle. Šepká sa, že rodičia malého Archieho sa chystajú presťahovať do Malibu. Nikto z nich však tieto klebety ešte nepotvrdil. Otázne tiež je, z čoho sa chystajú luxusný dom zaplatiť, nakoľko obaja ešte stále nepracujú a ich život už britská monarchia financovať nebude.

Manželia zo Sussexu tiež dostali ďalšiu ranu, ktorá vyplýva z ich nového života. Nedávno sa dozvedeli, že kanadská vláda už po aktivácii „Megxitu“ nebude platiť za ich bezpečnosť. Z tohto rozhodnutia vyplýva, že Meghan Markle a princ Harry sa budú musieť postarať o to, aby zarobili na svoju ochranu. Suma sa šplhá do výšky viac ako 20 miliónov libier ročne.

Prečítajte si tiež:
Princ William pripravuje pre Kate veľké prekvapenie k narodeninám: Čo sa chystá?

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií