Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Milovníci Harryho Pottera žasnú: Odteraz si môžete prenajať jeho dom

Novinka, ktorá poteší všetkých fanúšikov svetovej čarodejníckej ságy Harry Potter. Jeho rodný dom, v ktorom prišiel o rodičov si môžete odteraz prenajať.

Pokračovanie pod reklamou

Mladý čarodejník, ktorému nechýbala odvaha a ktorý si získal srdcia malých aj veľkých. Presne tak by sme mohli opísať Harryho Pottera, najznámejšiu postavu svetovej literatúry.

Zdroj: © Airbnb

Dom Harryho Pottera je na prenájom

Vydajte sa po stopách čarodejníka Harryho Pottera a vychutnajte si možnosť prespať na mieste, o ktorom ste doteraz mohli len snívať. Známa webová platforma Airbnb práve sprístupnila možnosť prenajať si rodný dom slávneho čarodejníka. Presne ten, v ktorom sa odohrala vražda rodičov malého Harryho, Lily a Jamesa Pottera.

Doslova rozprávkový dom sa nachádza v stredovekej dedine Lavenham v okrese Suffolk vo Veľkej Británii. Anglická chata s názvom De Vere House sa objavila vo všetkých častiach Harryho Pottera. V tej poslednej, “Harry Potter a Relikvie smrti“  ju však môžme vidieť najčastejšie.

Mladí čarodejníci Harry a Hermiona ho navštívili, pričom ich v ňom napadol had. A nie len to. Harrymu sa v ňom vrátili spomienky na vraždu jeho rodičov, vrátane toho, že videl ako profesor Snape plače nad jeho mŕtvou matkou Lily. Toto miesto je jednoducho plné spomienok.

Harry Potter
© Airbnb

Každý tu môže prespať. Aj Slizolínčan

Ak vás láka prespať na mieste, kde Ten, koho meno sa nesmie vysloviť zabil rodičov Harryho Pottera, určite nebudete ľutovať. Nielen, že sa na chvíľku ocitnete v priamom dejisku známej čarodejníckej ságy, ale si aj vychutnáte dokonalú atmosféru, ktorá na svojich návštevníkov dýcha z každého kúta chaty.

© Airbnb

Čarodejnícky dom pozostáva zo spálne, kúpeľne a knižnice. Cena za jednu noc je 128€, vrátane raňajok.

Pokračovanie pod reklamou

Takže ak vás láka túžba ocitnúť sa v koži mladého čarodejníka, neostáva vam nič iné, len si dom prenajať. Stačí, ak vytvoríte rezerváciu prostredníctvom stránky Airbnb na jednu alebo viac nocí. A dobrá správa je, že v slávnom chrabromislkom dome môžu prespať aj slizolínčania.

Čítajte tiež:

Dcéra známej herečky Demi Moore: “Moja mama je monštum!”

 

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií