Si fanúšikom Harryho Pottera?! Máme dobrú správu! Pripravuje sa film o Voldemortovi, ktorý uvidíš ešte tento rok!

Si fanúšikom Harryho Pottera?! Máme dobrú správu! Pripravuje sa film o Voldemortovi, ktorý uvidíš ešte tento rok!

Tajomstvá lorda Voldemorta budú odhalené!

Všetkých skalných fanúšikov čarodejníckej ságy Harry Potter isto poteší správa, že mladí potterovskí nadšenci spojili sily a pripravujú film s názvom VOLDEMORT: Origins of the Heir. Na snímke začali pracovať už minulý rok a jeho dej sa bude točiť okolo nenávideného lorda Voldemorta.


Nejde však o amatérsky film a má ho pod záštitou produkčný dom Fresh Scream z Talianka. To, že film je skutočne prepracovaný dokazuje i teaser, pod ktorým sa objavujú samé pozitívne komentáre.

„Voldemort — Origins of the Heir je neziskový film, inšpirovaný svetom Harryho Pottera. Nápad sa zrodil pri opätovnom čítaní šiestej časti ságy – Harry Potter a polovičný princ. Zaujímalo nás, ako sa Tom Riddle stal Voldemortom? Čo sa udialo počas tých rokov a čo sa v skutočnosti stalo na Rokfortskej strednej škole čarodejníckej keď sa vrátil? V knihe je zopár náznakov, ktoré sa nedostali do filmu, no je tam aj veľa nevypovedaného. Toto je teória, ktorú chceme vyrozprávať – vzostup Temného Lorda pred príchodom Harryho Potter,“ uvádza stránka.

 

Premiéra filmu sa predpokladá už na jeseň tohto roku!

 

Zdroj: YouTube

Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*