fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Harry opäť ukázal, že má dobré srdce. Toto neurobil ani jeho brat

Máte tip? napíšte nám mailom

Princ Harry sa rozhodol prekvapiť deti britských vojakov. Tento rok to však urobil úplne inak, ako doposiaľ.

Pred odletom do Kanady sa princ Harry rozhodol popriať deťom britských vojakov, ktorí zomreli počas misií, Veselé Vianoce. Tie im zaželal oblečený v kostýme Santa Clausa.

Princ Harry a Meghan ignorujú Vianoce v kráľovskej rodine

Tohtoročné Vianoce sú v kráľovskej rodine iné. Pri štedrovečernom stole, ale aj počas sviatkov chýbal v rodinnom sídle kráľovnej Alžbety II. princ Harry spolu so svojou manželkou Meghan Markle, ako aj jej najmladším pravnukom Archiem. Svoju neprítomnosť ohlásili niekoľko týždňov pred Vianocami, čo vyvolalo množstvo otáznikov nielen medzi kráľovskými expertmi, ale aj v rodine kráľovnej. Tá sa rozhodla ich odchod z Veľkej Británie akceptovať, no podľa zdroja blízkeho kráľovskej rodiny bola skutočne nahnevaná.

Dôvodom odchodu princa Harryho bývalej americkej herečky bol neutíchajúci tlak bulváru, ktorý doslova ničil život Meghan Markle.

Harry a Meghan Markle v Kanade

Mladá rodina princa Harryho mala pôvodne stráviť Vianoce u matky Meghan, avšak podľa dostupných informácií odleteli niekoľko dní pred tým do Kanady. A práve pred ich plánovaným odchodom sa princ Harry rozhodol popriať deťom britských vojakov, ktorí zomreli počas misií, Veselé Vianoce. Tie im zaželal prostredníctvom videa, oblečený v červenom kostýme Santa Clausa. Samozrejme, že si na tvár nezabudol pripevniť aj falošnú bradu.

Prečítajte si tiež:
Nový svetový rekord! Učiteľ biológie prevesloval Atlantický oceán za 38 dní

V dojímavom videu zaželal deťom zosnulých vojakov tie najkrajšie sviatky : „Ho, ho ho! Chcem vás povzbudiť a uistiť, že ste súčasťou mimoriadnej rodiny a komunity, ktorá vás bude podporovať každý deň.“  Vo videu zároveň priznáva, aké je ťažké zažiť stratu jedného z rodičov: „Strata rodiča je neuveriteľne ťažká a viem, že vzájomnou pomocou budete mať pred sebou svetlú budúcnosť a tiež fantastické Vianoce,“  dodal syn zosnulej Lady Diany a princa Charlesa. Na konci videa si princ Hatty stiahne svoju falošnú bradu a s palcami nahor zaželal všetkým štatný Nový rok.

Čo sa týka Silvestra, princ Harry by ho mal stráviť so svojou manželkou Meghan Markle a ich synom Archiem (7 mesiacov) v Kanade.

Čítajte tiež :

FOTO: Muž si nechal urobiť tetovanie svojej chrápajúcej manželky

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií