fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Harty Pard

Máte tip? napíšte nám mailom

23:09 sedím metre (brnenský vyhlásený klub pre priaznivcov tanečných kreácií rôzneho druhu) a sledujem ľudí. Zábava. Je piatok a my sedíme pri reproduktore. Nepočujem ani vlastné myšlienky, preto ich píšem. Zrazu sa z ničoho nič na stejdži, alias o pol metra zdvihnutom parkete zjaví indivíduum, ktoré svojimi tanečnými kreáciami pripomína Lorda Voldemorta tesne po porážke. Týmto to však len začína. O meter ďalej tancuje trojpár (pár z troch ľudí) na takzvaný michiganský hamburger a.k.a žena v strede a dvaja chlapi po bokoch majú epileptický záchvat. Nebolo by to tak vtipné, keby sa vekový priemer parketu nerovnal veľkosti mojej nohy. Mimochodom nosím 41-tky.

Zrazu sa zmení pieseň. Ľudia začnú šalieť, pot strieka kde sa len dá a serotonín robí z prítomných zvery. Sem a tam opitý abstraktne homosexuálny pár tancuje s krígľom piva. Prečo by aj nie, veď je piatok a aj oni majú právo sa zabaviť. Jedna pani si svoj tanec pomýlila s hraním vybíjanej a vyzerá ako Neo z Matrixu o barlách a na vozíku, snažiac sa vyhnúť strelám z rotačného guľometu. Ďalšia, asi 35 ročná slečna, by celý Dirty dance položila 8x na lopatky a v americkom senáte by svojim lesklým topom rozžiarila nejeden zubárom umelo vytvorený holivúdsky úsmev.  DJ sa asi dotkol nejakého kábla od elektrického vedenia, lebo nikto nemôže vedome predvádzať elektrobuggy takýmto štýlom. To je zatiaľ môj piatok. Aj keď musím uznať, že je metro podradné, ich smotánka stojí za to. A hlavne ich DJ. Opäť. Kozmický trip na Mars v podaní jeho tela je priam hypnotizujúci. Na parkete je zrazu 12 ľudí, čo je vzhľadom na účasť tuna prítomných priam rekordný počet. Hudba sa mení z disca, oldies cez dychovku až po elektrodubstep. Čo však môžeme čakať od didžeja z inej planéty. Vekový priemer klesol pokročilou hodinou takmer o dva roky, čiže už tu máme under 40 harty pard.

Prečítajte si tiež:
Takto sa Chester Bennington smial 36 hodín pred jeho samovraždou. Jeho manželka to zverejnila, aby ukázala, že depresia nemá žiadnu tvár ani náladu

Stejdž nám ovládlo nežnejšie z pohlaví a pesnička je all about that bass vraj. Aspoň to je jedine rozumieť tomu krásnemu reproduktoru, ktorý nikto nevyruší. Späť na stejdž. Kučeravá blondína v kamašoch po dedovi, ktorý bojoval pri Stalingrade za ruské vojská, sa vlní ako sinusoida prerývaná cosinusoidov. Zato jej partnerka má výkopy ala Beckham, no bez lopty a zelene pod jej do X ladenými nôžkami. A ja kritik a nudný človek to všetko komentujem pretože môžem. O stôl ďalej som zahliadol Micka Jaggera. No aspoň chlapa jeho vzhľadu a s podobným autfitom. Teda až na tričko pirátov z Karibiku. Nesmie samozrejme chýbať swaglord jebal alias polobotky + košeľa + rifle + ružová košeľa. Ak toto všetko dáme na ľavú stranu rovnice, na pravej nám neostáva nič iné ako lamač ženských sŕdc a trhač košeľových gombíkov. Ako to viem? Nuž hornú polovicu má odhalenú viac ako zuzana Plačková v prísne tajnom porno snímku. Len mu chýba jej dekolt. Zato promile v krvi by som tipoval tak medzi 3 až 5.

Prečítajte si tiež:
5-ročná Anna prevzala úlohy dospelých a začala sa starať o svoju babku a prababku potom, ako ju opustila jej vlastná mama. Ako to zvláda?

Stejdž sa nám pomaly zaplnil a už ani tam sa pomaly nemajú ľudia kde hnúť. Horúčka piatkovej noci ovládla všetkých okrem mňa. Už spomínaná slečna s topom, ktorý by zahanbil aj diskoguľu, je teraz v strede diania. Asi bude náchylná k vagínam, keďže dve okolo nej tancujú. Chlapi, chlapci a polopenisovci si obzerajú celý parket ako dravci pri love. Ich cieľom sú podgurážené slečny nižších hodnôt a vyšších podpätkov. Hudba a móda sa tu stretáva s novým pojmom a to je zlo. Jediné, čo tu chýba je čierny Elvis s ázijskými koreňmi a bude to dokonalé. DJ momentálne opravuje nefunkčný reproduktor. Hmmm očividne elektrikár. Asi bol úspešný, lebo zas tancuje ako keby smeroval lietadlo na istý zánik. Moje neskutočne chutné Starobrno pomaly, ale isto spôsobuje peklo v mojich ústach, ale aj žalúdku. 50 korún za ďalšiu poviedku je primeraná cena. Sinusoidná bloncka a Bruneta McVýkop si teraz pomýlili tanec s hodinou jumpingu. Čo už, ľudia robia chyby. Inšpiráciu nájdete fakt všade a som rád, že som dnes večer navštívil tento klub. Práci zdar a tancu zvlášť.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií