fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Heger mal na stole ponuku na novú 76-ku iba dva dni. Sulík vysvetlil, prečo „cúvol“

Richard Sulík navrhol poverenému premiérovi Eduardovi Hegerovi zostavenie novej 76-ky na pôdoryse bývalej koalície.

Máte tip? napíšte nám mailom

23.12.2022 (Webnoviny.sk) – Predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richard Sulík navrhol poverenému premiérovi Eduardovi Hegerovi (OĽaNO) zostavenie novej 76-ky na pôdoryse bývalej koalície, no neskôr svoju ponuku stiahol. Dôvodom je, že kľúčoví ľudia v SaS boli proti. Sulík to povedal pre Denník N.

„Ja som tú tému otvoril, a potom som ju o dva dni neskôr aj uzavrel. Otvoril som ju preto, aby som videl, či má vôbec záujem, na klube som však videl, že vôbec nie je nejaké nadšenie, aby sme podporili takúto 76-ku,“ uviedol Sulík.

Hegerovi preto povedal, že sa teraz nebudú na túto tému ďalej baviť. „Nepovedal som definitívne, povedal som teraz,“ podčiarkol. Dodal, že nešlo pritom o nejakých dvoch ľudí, kde sa by sa dalo povedať, že namiesto 20 hlasov môže koalícii garantovať 18, ale o viacerých významných členov hnutia, čo ako predseda nemôže ignorovať.

Viac k témam: Menšinová vláda Eduarda Hegera, Pád menšinovej vlády Eduarda Hegera, Predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS), Premiér Slovenskej republiky
Zdroj: Webnoviny.sk – Heger mal na stole ponuku na novú 76-ku iba dva dni. Sulík vysvetlil, prečo „cúvol“ © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Slovensko je piate vo vojenskej pomoci Ukrajine, podľa Naďa sa musia ubrániť novodobému Hitlerovi z Moskvy
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií