Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Heger podľa Pellegriniho nemá kontrolu nad tým, čo sa deje v parlamente. Každý si vraj robí, čo chce (video)

Koalícia už nefunguje a prekvapuje ho, že Heger hovorí o stretnutiach koaličnej rady.

23.3.2023 (SITA.sk) – Predseda strany Hlas – sociálna demokracia (Hlas-SD) a poslanec Národnej rady (NR) SR Peter Pellegrini si myslí, že koalícia už nefunguje. Prekvapuje ho, že poverený predseda vlády Eduard Heger (Demokrati) hovorí o stretnutiach koaličnej rady, keďže koaličná zmluva už vypršala a už ani nemá s kým fungovať.

V parlamente si podľa neho niekoľko mesiacov pred voľbami každý robí čo chce, a premiér absolútne nemá kontrolu nad tým, čo sa tam deje. Pellegrini to povedal na štvrtkovej tlačovej besede.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

NR SR momentálne funguje podľa predsedu Hlasu-SD spôsobom, ktorý je nebezpečný pre Slovensko a jeho chod a budúcnosť, a je bez akejkoľvek kontroly.

„Častokrát sú emócie viac ako argumenty, a preto poprechádza ešte do konca septembra podľa mňa kadečo,“ vraví Pellegrini. Myslí si, že prezidentka SR Zuzana Čaputová by mala pritvrdiť pri vracaní zákonov a vracať ich intenzívnejšie a častejšie. Myslí si, že by tak mohla ukázať, že je jediná, ktorá môže zastaviť parlamentnú legislatívnu smršť.

Viac k témam: Podpredseda strany Hlas-SD, Predčasné voľby na Slovensku 2023, Predseda vlády, Prezidentka SR
Zdroj: SITA.sk – Heger podľa Pellegriniho nemá kontrolu nad tým, čo sa deje v parlamente. Každý si vraj robí, čo chce (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií