fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Heger rešpektuje rozhodnutie Vlčana a chce Slovensko uchrániť pred chaosom

Samuel Vlčan požiada o uvoľnenie z funkcie povereného ministra pôdohospodárstva a rozvoja vidieka.

Máte tip? napíšte nám mailom

4.5.2023 (SITA.sk) – Dočasne poverený predseda vlády Eduard Heger (Demokrati) rešpektuje rozhodnutie Samuela Vlčana, ktorý prezidentku Zuzanu Čaputovú požiada o odobratie funkcie ministra pôdohospodárstva a rozvoja vidieka. Ako ďalej v tlačovej správe premiér informoval, v najbližších dňoch bude rokovať s hlavou štátu.

„Spoločne budeme hľadať riešenie, ako Slovensko uchrániť pred chaosom a krajinu stabilne priviesť k predčasným parlamentným voľbám,” dodal Heger.

Samuel Vlčan požiada o uvoľnenie z funkcie povereného ministra pôdohospodárstva a rozvoja vidieka.

„Spoločnosť Reko Recycling spol. s r. o., ktorej som spolumajiteľ, je v posledných hodinách horúcou témou, útokom a terčom predvolebnej kampane opozičnej strany Smer – sociálna demokracia, ale aj podpredsedníčky vlády Veroniky Remišovej,“ povedal Vlčan.

Viac k témam: Minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR, Premiér Slovenskej republiky, Prezidentka SR
Zdroj: SITA.sk – Heger rešpektuje rozhodnutie Vlčana a chce Slovensko uchrániť pred chaosom © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií