fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Heger: Sulík s Matovičom pokračujú v tom, čo im tri roky išlo najlepšie – v hádkach (video)

Eduard Heger vo videu zverejnenom na sociálnej sieti odpovedal na otázky poslanca Juraja Šeligu.

Máte tip? napíšte nám mailom

9.5.2023 (SITA.sk) – Predseda strany Sloboda a Solidarita Richard Sulík a líder hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti Igor Matovič pokračujú v tom, čo im tri roky išlo najlepšie – v hádkach.

Povedal to Eduard Heger (Demokrati) vo videu zverejnenom na sociálnej sieti. Odpovedal tým na otázku poslanca Juraja Šeligu (Demokrati), čo hovorí na to, ako mu Matovič a Sulík „nakladali“.

„Jasne len ukázali, akí sú. Dvaja páni svojimi hádkami spustili celú koaličnú krízu, ktorá tu trvá už tri roky a pokračujú v tom, čo im ide najlepšie – práve v tých hádkach. A k tomuto chcem priniesť alternatívu,“ povedal Heger.

Zároveň dodal, že cíti úľavu, že už nebude musieť riešiť koaličné hádky, a tiež slobodu ísť do kampane a zabojovať za veci, ktoré považuje za správne. Do 15. mája, keď by mala prezidentka vymenovať úradnícku vládu, ho podľa jeho slov čaká ešte veľa práce. V utorok sa má v parlamente schvaľovať školský zákon ako veľmi dôležitý míľnik Plánu obnovy a odolnosti SR.

„Verím, že poslanci budú zodpovední a podporia tento zákon v parlamente,“ povedal. V stredu čaká Hegera Bezpečnostná rada SR.

Prečítajte si tiež:
Smer chce presadiť skorší termín predčasných volieb, mimoriadna schôdza má byť vo štvrtok

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Plán obnovy a odolnosti, Politická kríza, Premiér Slovenskej republiky, Úradnícka vláda
Zdroj: SITA.sk – Heger: Sulík s Matovičom pokračujú v tom, čo im tri roky išlo najlepšie – v hádkach (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií