fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hegerova nová 76-ka získala aj podpis Klusa, zo všetkých alternatív je to vraj najlepšie riešenie

Nezaradený poslanec NR SR ďalej dodal, že je jeho osobnou politickou misiou zabrániť návratu k moci pravicových a ľavicových radikálov v maximálnej možnej miere.

Máte tip? napíšte nám mailom

12.1.2023 (Webnoviny.sk) – Nezaradený poslanec Národnej rady SR Martin Klus sa podpísal pod návrh dočasne povereného premiéra SR Eduarda Hegera (OĽaNO) na vytvorenie novej 76-ky.

Ako ďalej uviedol na sociálnej sieti, podpísal sa preto, lebo je skalopevne presvedčený, že vytvorenie novej vládnej väčšiny je pre Slovensko najlepšie riešenie zo všetkých dostupných alternatív.

„Nič za nezmenilo na tom, že predčasné voľby, osobitne v tomto polroku, budú podľa mňa červeným kobercom na návrat k moci pravicových a ľavicových radikálov, čo by bolo pre Slovensko, ale aj pre našu zahraničnú a európsku politiku katastrofou,” napísal Klus. Dodal, že je jeho osobnou politickou misiou tomu v maximálnej možnej miere zabrániť.

Viac k témam: Pád menšinovej vlády Eduarda Hegera, Predčasné voľby na Slovensku 2023, Premiér Slovenskej republiky
Zdroj: Webnoviny.sk – Hegerova nová 76-ka získala aj podpis Klusa, zo všetkých alternatív je to vraj najlepšie riešenie © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií