fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hegerova vláda čelí podozreniam pri pridelení miliónovej dotácie a on sa pasuje za ochrancu krajiny, kritizuje Šimečka

Hegerovi treba podľa Šimečku pripomenúť, že chaos je i výsledkom rozhodnutia koalície odložiť predčasné parlamentné voľby na september.

Máte tip? napíšte nám mailom

5.5.2023 (SITA.sk) – Hnutie Progresívne Slovensko (PS) kritizuje dočasne povereného premiéra Eduarda Hegera (Demokrati) za jeho vystúpenie vo verejnoprávnej RTVS. 

Nepovažujem za normálne, aby poverený premiér, ktorého vláda čelí podozreniam pri pridelení miliónovej dotácie, namiesto vysvetľovania zneužil mimoriadny priestor vo verejnoprávnej televízii, aby sa ako líder rozpadnutej vlády pasoval za ochrancu krajiny pred chaosom,” uviedol predseda hnutia Michal Šimečka vo svojom stanovisku.

Dodal, že keď Heger požiadal o mimoriadny priestor vo verejnoprávnom médiu, očakávalo sa, že sa vyjadrí k podozreniam a vyvodí zodpovednosť, k čomu ale nedošlo. Hegerovi treba podľa Šimečku pripomenúť, že chaos je i výsledkom rozhodnutia koalície odložiť predčasné parlamentné voľby na september.

Viac k témam: Politická kríza, Predčasné voľby na Slovensku 2023, Premiér Slovenskej republiky, Stanovisko
Zdroj: SITA.sk – Hegerova vláda čelí podozreniam pri pridelení miliónovej dotácie a on sa pasuje za ochrancu krajiny, kritizuje Šimečka © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií