fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Herečka z ‘Glee’ Naya Rivera nazbierala dostatok síl na záchranu svojho syna, ale sama za už zachrániť nedokázala

Naya Rivera použila všetku svoju silu, aby zachránila svojho štvorročného syna skôr, ako zomrela, uviedol šerif Bill Ayub z okresu Ventura.

Máte tip? napíšte nám mailom

„Využila všetku svoju silu na to, aby priviedla svojho syna späť na loď, ale nie dosť na to, aby sa sama zachránila,“ povedal Ayub.

Telo objavené v pondelok ráno pri jazere Piru bolo identifikované ako bývalá herečka “Glee” , informovala šerifská kancelária okresu Ventura počas tlačovej konferencie.

Rivera a jej syn si v piatok prenajali pontónovú loď pri jazere Piru. Dieťa záchranárom povedalo, že on a jeho matka si išli zaplávať ale matka sa už na lod nedostala. Syn vyšetrovateľom povedal, že sa obzrel a videl, ako jeho mama pod hladinou vody zmizla.

Jej syn sa našiel na prenajatej pontónovej lodi po tom, čo sa loď nevracala do prístavu. Na lodi bola nájdená jedna záchranná vesta a druhú mal chlapec na sebe.

33- ročná Rivera bola považovaná za mŕtvu potom, čo v stredu zmizla.

Jej telo bolo nájdené vznášajúce sa v severovýchodnej časti jazera, kde je voda hlboká niekoľko metrov. Ayub povedal, že vyšetrovatelia sú „presvedčení“, že nájdeným telom bola Rivera, ale bola nariadená identifikácia prostredníctvom zubných záznamov.

Prečítajte si tiež:
Blog: Dnes je všetko tak trochu ,,narýchlo“

Ayub povedal, že šerifovo oddelenie bolo „v priamom kontakte“ s Riverou.

„Jej rodina bola pri jazere každý deň. Stále dúfali a komunikovali s našimi vyšetrovateľmi,“ povedal Ayub.

Herečka je najlepšie známa pre jej úlohu ako Santana Lopez zo seriálu “Glee”, v ktorej sa objavovala takmer v každej časti obľúbenej hudobnej komédie, ktorá sa skončila v roku 2015.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj CNN

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií