fbpx
TOTÁLNA NOSTALGIA: Tieto hity si pospevovali všetky deti rokov 90-tych

TOTÁLNA NOSTALGIA: Tieto hity si pospevovali všetky deti rokov 90-tych

Detstvo je bez pochýb najkrajším obdobím v živote človeka a rád naňho spomína. Pospomínajme si teda na najväčšie detské hity z rokov 90-tych.

 

Martin Madej – Indián

„Vtedy sa hodí fľaša chechtavej vody. Napil sa a rozosmial sa a takto spieval si.“ Myslím, že tá Maťkova chechtavá voda mala nejaké tie percentá podľa toho, čo spieva. A keďže „…z fľaše glo, glo, glo“ vyzýva k spitnému režimu stále, myslím, že ju možno pokojne prehrávať pri každej akcii.

Martin Madej – Ferrari

Každý chalan v detstve sníval o nadupanom aute, akým Ferrari rozhodne je. Martin spieval o tom, že raz príde na Ferrari, no zatiaľ nám stačí aj bicykel. Vysoké ciele… Väčšina, dnes už dospelých, sa musí uspokojiť s bicykelom stále a namiesto Ferrari by im postačila aj nejaká škodovka. Ale každopádne si túto pesničku prehraj a nostalgicky pospomínaj na staré dobré časy.

Martin Madej – Bobi

Pokiaľ ti malý Martinko neprišiel ako ťažký frajer v klipe, kde má červený športiak, v klipe Bobi ťa o tom presvedčí! Kožená bunda, šiltovka, drsné pózy, pes so slnečnými okuliarmi, ktorý zožral kúsok z pomerne drahej stavebnice… Maťo bol proste frajer a nejedno dievčatko (dnes pravdepodne zlatokopka) o ňom snívalo.

Mária Podhradská a Richard Čanaky- Malé koníky ľúbi Boh

Keď ťa tvoji rodičia alebo starí rodičia viedli k viere, určite na tvojom playliste nechýbala ani táto skladba. Keď si tento hudobný kresťanský skvost prehráš teraz, tak … Povedzme to takto, ide ťa poraziť z toho dookola omieľaného slova „LÚBI. Takže, keď lúbiš slovenčinu, nepočúvaj to.

Pokračovanie na ďalšej strane

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Vedci odhalili najlepšieho speváka všetkých čias! Je ním tento hudobný velikán
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.