Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

TOTÁLNA NOSTALGIA: Tieto hity si pospevovali všetky deti rokov 90-tych

Detstvo je bez pochýb najkrajším obdobím v živote človeka a rád naňho spomína. Pospomínajme si teda na najväčšie detské hity z rokov 90-tych.

 

Pokračovanie pod reklamou

Martin Madej – Indián

„Vtedy sa hodí fľaša chechtavej vody. Napil sa a rozosmial sa a takto spieval si.“ Myslím, že tá Maťkova chechtavá voda mala nejaké tie percentá podľa toho, čo spieva. A keďže „…z fľaše glo, glo, glo“ vyzýva k spitnému režimu stále, myslím, že ju možno pokojne prehrávať pri každej akcii.

Martin Madej – Ferrari

Každý chalan v detstve sníval o nadupanom aute, akým Ferrari rozhodne je. Martin spieval o tom, že raz príde na Ferrari, no zatiaľ nám stačí aj bicykel. Vysoké ciele… Väčšina, dnes už dospelých, sa musí uspokojiť s bicykelom stále a namiesto Ferrari by im postačila aj nejaká škodovka. Ale každopádne si túto pesničku prehraj a nostalgicky pospomínaj na staré dobré časy.

Pokračovanie pod reklamou

Martin Madej – Bobi

Pokiaľ ti malý Martinko neprišiel ako ťažký frajer v klipe, kde má červený športiak, v klipe Bobi ťa o tom presvedčí! Kožená bunda, šiltovka, drsné pózy, pes so slnečnými okuliarmi, ktorý zožral kúsok z pomerne drahej stavebnice… Maťo bol proste frajer a nejedno dievčatko (dnes pravdepodne zlatokopka) o ňom snívalo.

Mária Podhradská a Richard Čanaky- Malé koníky ľúbi Boh

Keď ťa tvoji rodičia alebo starí rodičia viedli k viere, určite na tvojom playliste nechýbala ani táto skladba. Keď si tento hudobný kresťanský skvost prehráš teraz, tak … Povedzme to takto, ide ťa poraziť z toho dookola omieľaného slova „LÚBI. Takže, keď lúbiš slovenčinu, nepočúvaj to.

Pokračovanie na ďalšej strane

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií