Keď sa rozhodnete vytvoriť hmyz iba z kvetov a lístia, môže to dopadnúť aj takto krásne!

Keď sa rozhodnete vytvoriť hmyz iba z kvetov a lístia, môže to dopadnúť aj takto krásne!

Fantázia je krajina ešte stále neprebádaná – presne to dokazuje vo svojich fotografiách hmyzu vytvoreného zo skutočných listov a lupienkov kvetov spoločnosť Raku Inoue, ktorej vizuálne ponímanie je pestré, veselé a nanajvýš inovatívne.

Na jej milé ,,výtvorky” ľubovoľného hmyzu sa jednoducho nedokážete prestať pozerať. Sú totiž také krásne, že sa dá do nich extrémne ľahko a rýchlo zamilovať. Veď posúďte sami. Séria fotografií nazvaná Natura Insect je už tradične zameraná doslova na hmyz, ktorý kreatívna spoločnosť Raku Inoue so sídlom v Montreale prezentuje v novom svetle.


Zdroj: Thisiscolossal.com

Na prvý pohľad krehký hmyz v podobe farebných motýľov, chrobákov, vážok, kobyliek a podobne bol vytvorený zo skutočných listov a farebných kvetov. Objekty premenené na dokonale napodobeniny hmyzu spoločnosť následne fotografuje, vzniká tak nezvyčajné a pútavé spojenie alebo aj fotky dva v jednom.

Zdroj: Thisiscolossal.com

Všetok nasledujúci hmyz bol vyrobený koncom leta, kde sa teplejšie tóny farebných kvetov dokonale spojili s chladnejšími tónmi hnedých listov, ktoré sú príznačné pre jeseň. Hoci mohla spoločnosť rovnaké výsledky dosiahnuť použitím digitálnej alebo kolážovej techniky, neurobila tak a dopadlo to takto nádherne.

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE →

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Kúpil si šunku, mal v nej nečakaný bonus. Čo je to? :-O
Google+ Linkedin

Written By :

Prezývajú ma Imriška a som presne ten typ, ktorý každé ráno vstáva s nadšením, pretože ide robiť to, čo ho napĺňa a robí šťastnou. Milujem ten pocit, keď cítim, že to, čo robím, má zmysel. Hovorí sa, že nič z neba nepadne, ale ja som zrejme výnimka. Zaujímam sa o kultúru, umenie, módu, veľmi rada rozprávam, píšem (najmä blogy), čítam, kreativita je moja druhá stránka, milujem estetiku, mám zmysel pre detail a vyžívam sa v maličkostiach. V hlave si dokážem tvoriť pútavé príbehy bez zbytočného klišé, mám radosť z učenia sa nových vecí a nerobí mi problém vyjadriť svoj názor aj pred veľkým publikom. Ak práve nie som online, tak určite niečo pečiem, čítam, hrám sa so psíkom alebo tvorím vlastné módne koláže.