Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hnutie OĽaNO a priatelia chce mať zástupcu v každom výbore Národnej rady SR

V diskusnej relácii televízie Ta3 V politike to povedal zvolený poslanec hnutia Michal Šipoš.

22.10.2023 (SITA.sk) – Hnutie OĽaNO a priatelia chce mať zástupcu v každom výbore Národnej rady (NR) SR. V diskusnej relácii televízie Ta3 V politike to povedal zvolený poslanec hnutia Michal Šipoš.

Doplnil, že keďže poslancov majú 16 a výborov je 19, traja poslanci hnutia by mali byť v dvoch výboroch. Samotný Šipoš by mal byť súčasťou výboru pre verejnú správu a regionálny rozvoj.

Viac o téme: Ficova vláda (koalícia Smer-SD, Hlas-SD a SNS)

V rovnakej relácii tiež poslankyňa strany Sloboda a Solidarita Jana Bittó Cigániková avizovala, že by mala zastávať pozíciu v zdravotníckom výbore spolu so svojím straníckym kolegom Tomášom Szalayom.

Marián Čaučík z Kresťanskodemokratického hnutia (KDH) avizoval pôsobenie v dvoch výboroch, a to vo výbore pre ľudské práva a národnostné menšiny, a tiež pre pôdohospodárstvo a životné prostredie.

Viac k témam: Ficova vláda 2023 – 2027 (koalícia Smer-SD Hlas-SD SNS), Opozícia, Parlamentný výbor
Zdroj: SITA.sk – Hnutie OĽaNO a priatelia chce mať zástupcu v každom výbore Národnej rady SR © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií