fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hokejista Gáborík a tanečnica Ivana sa tešia z bábätka. Prezradili aj meno

Krásna tanečnica a hokejista Marián Gáborík majú svoje prvé vytúžené dieťa. Ivana v noci porodila v trenčianskej nemocnici.

Máte tip? napíšte nám mailom

Rodina úspešného Slovenského hokejistu a tanečnice Ivany Gáborík sa konečne rozrástla. Podľa informácií Nového Času, zdroj blízkeho Gáboríkovcom prezradil, že dali svojej dcére Bella. Ivana a Marián sú spolu už od roku 2011.

Končí Marián Gáborík definitívne s hokejom?

Marián Gáborík je jedným z najznámejších a najobľúbenejších slovenských hokejistov vôbec. Slovenský krídelník, ktorý pôsobil v Ottawe Senators, však momentálne koketuje s definitívnym ukončením kariéry.

Hokeju sa aktívne nevenuje už dlhšiu dobu, nakoľko utrpel zranenie, kvôli ktorému si s hokejom musel dať pauzu. Ako sa však sám vyjadril pre Live online magazín, „Udržiavam sa a cvičím, aby sa zlepšil môj stav. Popri tom sa venujem biznisu a užívam si život bez hokeja, čo som za posledných 19 rokov nezažil. Dokonca som začal hrať aj na gitare.“ A práve táto životná situácia mu zrejme otvorila aj úplne novú životnú etapu.

Marián Gáborík

Marián Gáborík  je slovenský hokejový útočník, hviezda NHL. V sezóne 2013/14 získal Stanleyho pohár s klubom Los Angeles Kings. V júli 2017 sa oženil s tanečnicou Ivanou Gaborik.

Marián Gáborík financoval v Trenčíne výstavbu tréningovej haly s klziskom.

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj cas.sk Instagram

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií