Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Horoskop lásky: Ktoré vášnivé znamenia čoskoro nájdu toho pravého?

Zvyčajným mesiacom lásky je práve máj, avšak nikto nemôže tvrdiť, že si ho spriaznená duša nenájde práve počas novembra či decembra. Pozrite sa, ako sú na tom s láskou počas týchto mesiacov tieto dve vášnivé znamenia. 

Pokračovanie pod reklamou

Ohnivá povaha znamení akým je býk, či škorpión majú v sebe prirodzené kúzlo, ktorým si dokážu obmotať takmer kohokoľvek. O býkoch je všeobecne známe, že ide o vyrovnanú povahu, avšak keď ho niekto rozčúli vie sa pekne hrubo prejaviť. Vyznačuje sa vnútornou silou a pomerne silno túži po láske. V jeho povahe sa tiež vyskytuje sklon k prehnanej žiarlivosti, preto nie je vhodné ho provokovať.

Škorpión je charakteristický svojim prirodzeným šarmom a magnetizmom, ktoré si dokáže opačné pohlavie podmaniť bez väčších problémov. Škorpión patrí ku verným znameniam. Slová berie skutočne vážne a pre svoju rodinu by urobil aj nemožné.

Láska v novembri a decembri

Pre býka sa október a november nesie v láske v znamení pokoja  a vyrovnanosti. I keď býk je v tomto smere nenásytný a od svojho partnera si vyžaduje neustálu pozornosť, je potrebné, aby konečne na chvíľu spomalil. Kľúčom k spokojnému spolužitiu s partnerom je kompromis a práve v tomto duchu by ste mali v najbližších mesiacoch viesť svoju spoločnú domácnosť.

Nastal čas prejaviť svoju romantickú stránku, čo platí aj pre nezadaných býkov, ktorým sa práve začiatkom októbra črtá možnosť nájsť svoju spriaznenú dušu. Pozor si dajte na koniec novembra, kedy vás prekvapia malé nezhody. Emócie začnú rázne stúpať a všetko pekné by ste mohli neuváženými činmi hravo pokaziť.

Heslo na nasledujúce mesiace pre býka je: „Som spokojný a  vyrovnaný. Vpúšťam do svojho života lásku, ktorú viem romantickými gestami s úctou prejaviť.”

Pokračovanie pod reklamou

Škorpión má nasledujúce mesiace pred sebou akési osudové skúšanie. Nie vždy platí, že nezdary sú zlé. Pre toto znamenie nastáva čas skúšok, kedy si ich život otestuje v rôznych oblastiach života. I keď sa na prvý pohľad môže zdať, že ide o nešťastie, či nedorozumenie, to všetko je súčasťou jeho osobnostného rastu. Platí, žeby škorpión konečne mal upustiť od svojej agresivity. Možností nad čím premýšľať je hneď niekoľko.

Ostrá povaha škorpióna spolu s priťažujúcimi sa problémami a konfliktmi, ho ešte viac dráždi k väčšej agresivite a zatrpknutosti. V láske sa naskytá nečakaná udalosť, kedy vám ten pravý/pravá môže konečne vyznať svoje city. Dbajte, aby ste si nič nepokazili svojou výbušnou povahou.

Heslo pre škorpióna: „Ste na nesprávnej ceste alebo sa snažíte až príliš tvrdo? ” 

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií