Hráš Pokemon Go? Ukážeme ti niečo, čo ti napovie, kde nájdeš vzácnych pokémonov!

Hráš Pokemon Go? Ukážeme ti niečo, čo ti napovie, kde nájdeš vzácnych pokémonov!

Známu a výnimočne populárnu hru Pokemon Go ti asi predstavovať nemusíme. Hra, ktorá doslova opantala svet a strhla davy ľudí do ulíc, prežíva boom, aký ešte doposiaľ žiadna.

Pokemon Go má svojich skalných fanúšikov aj na Slovensku. Tí, ktorí hru hráte už určite viete, že sa pokémony delia na tých vzácnych a menej vzácnych. Taký Zubat, Pidgey či Weedle sa nachádza v pokeboxe aj niekoľkokrát. Ale vieš, kde sa nachádzajú tí vzácnejší? Ukážeme ti to.


Na internete sa objavila aplikácia, ktorá je založená na princípe google maps. Do nej si zapisujú uživatelia svoje úlovky. A nemohla sa volať nijak inak, ako Poke Radar.

13694982_1393616963985383_747003927_n

K dôveryhodnosti nálezov môžeš prispieť aj ty. V aplikácii môžeš dať palec hore alebo palec dole práve takým pokémonom, ktoré nájdeš či náhodou nebudeš môcť nájsť. Touto funkciou chceli vývojári aplikácie docieliť, aby sa znížila pravdepodobnosť nahlasovania falošných výskytov pokémonov. Dokonca si v aplikácii môžeš aj vyfiltrovať druh pokeména, ktorého chceš prioritne nájsť. Zobrazia sa ti len miesta, kde sa vyskytuje daný druh.

Pri niektorých pokémonoch môžeš vidieť aj čas jeho ulovenia. Podľa toho sa vieš zariadiť, či sa pokémon vyskytuje na danom mieste len v noci, alebo aj cez deň.

[button color=”blue” size=”big” alignment=”center” rel=”follow” openin=”newwindow” url=”https://www.pokeradar.io/”]Pokeradar nájdeš TU[/button]

 

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Nebaví ťa Pokémon Go? Táto verzia s pornohviezdami by ťa už zaručene dostala!
Google+ Linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*