Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hrdí na rodinu budú opäť pochodovať Bratislavou, chýbať nebudú červené tričká ani národné zástavy

Mottom tohto ročníka pochodu Hrdí na rodinu je „Manželstvo chráni deti,“ a súčasne je to aj témou diskusie, ktorá prebehne pred pochodom.

18.7.2023 (SITA.sk) – V Bratislave sa uskutoční jedenásty ročník národného pochodu Hrdí na rodinu. Rodiny tak môžu prísť osláviť radosť z rodiny a detí v sobotu 22. júla o 15:00 na Jakubovo námestie.

Pochod bude cez Dunajskú ulicu a Dostojevského rad, ktorým sa rodiny vrátia naspäť na Jakubovo námestie.

Červené tričká a národné zástavy

V tlačovej správe o tom informovali organizátori pochodu predseda Aliancie za rodinu Anton Chromík a Marek Nikolov a súčasne vyzvali účastníkov pochodu, aby prišli v červených tričkách a priniesli si aj národné zástavy.

Spoluorganizátormi zhromaždenia Hrdí na rodinu je Aliancia za rodinu, Spoločenstvo Ladislava Hanusa, Asociácia za život a rodinu a Inštitút pre ľudské práva a rodinnú politiku.

Diskusia v centre Salvator

Ako priblížili organizátori, mottom tohto ročníka pochodu Hrdí na rodinu je „Manželstvo chráni deti,“ a súčasne je to aj témou diskusie, ktorá prebehne pred pochodom o 13:00 v centre Salvator.

Moderátorom diskusie bude Martin Rajňák a diskutovať budú Roman Joch, Jozef Mikloško, Juraj Šúst a Patrik Daniška.

Viac k témam: Pochod Hrdí na rodinu
Zdroj: SITA.sk – Hrdí na rodinu budú opäť pochodovať Bratislavou, chýbať nebudú červené tričká ani národné zástavy © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií