fbpx
Hrôza! Úchylný telocvikár bol obvinený z viacnásobného znásilňovania! Maloletá tínedžerka sa priznala, že mali styk viac ako 40-KRÁT!

Hrôza! Úchylný telocvikár bol obvinený z viacnásobného znásilňovania! Maloletá tínedžerka sa priznala, že mali styk viac ako 40-KRÁT!

Školstvom v Chicagu otriasol obrovský škandál! Zamestnanci, ktorí prichádzajú do styku s mládežou, nie sú podrobení dostatočnej kontrole a na školu bolo podaných niekoľko trestných oznámení vo veci sexuálneho obťažovania.

Je naozaj veľmi zaujímavé, že do pedagogického zboru sa dostal aj bývalý narkoman Gerald Gaddy, ktorý v minulosti čelil viacerým obvineniam a mal na svojom konte niekoľko závažných trestných činov.

Telocvikára Gaddyho obžalovali z 15 sexuálnych zločinov, informoval Daily Mail. Hoci sexuálne obťažovanie prebiehalo v rokoch 2013 a 2014, ustráchané študentky sa odvážili vypovedať až teraz. Tento fakt opäť svedčí len o tom, že americké školstvo absolútne nedbá o svojich študentov a na školách majú riadny “bordel”. Zmení sa to?

Gerard Gady, bývalý narkoman a nedávny telocvikár školy v Chicagu

Zdroj: https://www1.pluska.sk/gal/Spravy/Zo-zahranicia/Brutalny-pripad-opakovaneho-znasilnenia-skole?page=2

Foto: https://pixabay.com/sk/diev%C4%8Da-%C5%A1kol%C3%A1k-vrk%C3%B4%C4%8Diky-%C5%A1aty-tv%C3%A1r-1034454/

Google+ Linkedin

Umenie mlčať je ťažšie ako schopnosť hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať a mnohí mlčia, lebo nevedia čo povedať. Dať slová na papier umožní neumlčať vypovedané, alebo vypovedať umlčané. Napísané dáva možnosť oživiť premlčané a zvýrazniť nevypovedané. Práve pre to píšem. :)