fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hrozná tragédia: Obľúbený bratislavský fitness tréner zomrel priamo pri živom online cvičení

V Bratislave začiatkom týždňa pri cvičení zomrel obľúbený športový tréner Milan Adamka.

Máte tip? napíšte nám mailom

Keďže všetky športoviská sú zatvorené pre mimoriadne opatrenia kvôli pandémii koronavírusu, väčšina trénerov cvičí, precvičuje z domu online.

Online tréningy precvičoval aj známy bratislavský tréner štyridsaťpäťročný Milan Adamka. Avšak jeho pondelkové online cvičenie mu bolo osudné. Podľa informácií Plusky, mu počas cvičenia prišlo nevoľno, odpadol a viac sa už neprebral.

Jeho profil na facebooku už niekoľko dní zapĺňajú smutnými odkazmi jeho fanúšikovia. Príčina smrti zatiaľ nie je známa. Podľa všetkého mal Milan už v minulosti problémy so srdcom, avšak tomu nevenoval až takú pozornosť.

Zveřejnil(a) MOVE academy dne Čtvrtek 30. dubna 2020

“V pondelok sa stalo niečo, čo neviem pochopiť, uveriť, prijať a aktuálne ani prežiť. Väčšina z vás vie, že nás opustil výnimočný človek a láska môjho života. Je mi/nám veľmi ľúto, že sa s ním nemôžeme rozlúčiť všetci spoločne z dôvodu obmedzení spojených s COVID-19. Rozlúčka s Milankom sa uskutoční vo štvrtok o 11:00 h. Ak mu chcete dať posledné zbohom, tak, ako by si to on určite prial, pripojte sa ONLINE vo štvrtok o 11:00 na stránku @MOVE academy a zacvičte si pre neho všetci spolu päťminútovku,” napísala k udalosti jeho zdrvená priateľka Ena Buzinkay.

 

Prečítajte si tiež:
Oznámenie: Program predsedu vlády SR Petra Pellegriniho

https://www.facebook.com/moveacademy/photos/a.763459327071071/2964587336958248/?type=3&theater

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj pluska

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií