fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hrozné: V Rožňave uhoreli dvaja ľudia. Presná príčina vzniku požiaru nie je jasná

Dvaja ľudia prišli o život pri požiari drevenej chatrče, ku ktorému došlo v utorok (5. 5.) v noci v Rožňave.

Máte tip? napíšte nám mailom

O prípade informuje Krajské riaditeľstvo Policajného zboru (KR PZ) v Košiciach na svojej oficiálnej stránke na sociálnej sieti.
„V zhorenisku boli nájdené dve osoby bez známok života. Ich totožnosť zisťujeme. Na mieste sú aj znalci z Kriminalistického a expertízneho ústavu PZ,“ konkretizovali policajti.

Dodali, že vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Rožňave začal v tejto súvislosti trestné stíhanie za trestný čin všeobecného ohrozenia.

Podľa slov krajskej policajnej hovorkyne Jany Mésarovej v súčasnosti vyšetrovateľ vykonáva potrebné procesné úkony a do trestného konania budú pribratí znalci z odboru zdravotníctva. „Presnú príčinu úmrtia osôb určí pitva. Bližšie okolnosti a presná príčina vzniku požiaru sú predmetom vyšetrovania. Polícia tiež zisťuje, koľko osôb sa v čase požiaru v chatke nachádzalo,“ doplnila Mésarová.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj tasr facebook

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií