fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hrôzostrašná nehoda: Vlak sa zrazil s dodávkou – tlačil ju niekoľko metrov pred sebou, zostala zdemolovaná na šrot!

Máte tip? napíšte nám mailom

Podľa dostupných informácií sa dnes ráno zrazil vlak RegioJet s dodávkou, vodiči vozidla však známi nie sú.

Vo Vrakuni v Bratislave došlo dnes v skorých ranných hodinách k nepríjemnej zrážke. Osobné auto nedalo z neznámych dôvodov prednosť prichádzajúcemu vlaku a napriek signalizačnému hláseniu vošlo na železničné priecestie. Podľa dostupných informácií celá posádka auta krátko pred zrážkou opustila auto a z miesta nehody ušla. TASR o tom informoval Martin Žarnovický zo spoločnosti RegioJet.

“Na mieste sú prítomní príslušníci polície, hasiči i pracovníci záchrannej zdravotnej služby. Nikto z cestujúcich sa pri nehode nezranil, v poriadku je aj stevardka a našťastie aj náš rušňovodič,” priblížil Žarnovický.

Podobná nehoda, keď auto nedalo vlaku prednosť, sa na trati Bratislava-Komárno stala v pondelok (2.7.) večer. Jej následky boli tragické, zahynul pri nej 28-ročný šofér auta, ktorý vlaku RegioJet tiež nedal prednosť na železničnom priecestí. Za posledné obdobie ide už o desiatu podobnú nehodu na trati Bratislava-Komárno. Tri z nich boli natoľko vážne, že pri nich na niekoľko mesiacov museli odstaviť poškodené súpravy, pričom jednu museli úplne vyradiť. Pri jednej z nich zahynul aj rušňovodič. RegioJet preto vyzýva vodičov, aby dodržovali dopravné predpisy.

Prečítajte si tiež:
Čínsky vedec porušil etický kódex: Prvé geneticky modifikované dvojčatá majú už jeden rok

 

Zdroj: http://www.teraz.sk/regiony/doprava-v-piatok-rano-doslo-vo-vrakun/335300-clanok.html

Foto: http://www.teraz.sk/regiony/doprava-v-piatok-rano-doslo-vo-vrakun/335300-clanok.html

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií