fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hviezda seriálu Hra o tróny Sophie Turner sa vydala za svetoznámeho speváka

Máte tip? napíšte nám mailom

Rozhodli sa pre komornú a nemedializovanú svadbu v Las Vegas. 

Sophie Turner sa tento týždeň vydala za člena skupiny Jonas Brothers Joe Jonasa. Seriálová Sansa povedala svoje áno ešte v roku 2017 a informáciu zdieľala s fanúšikmi na Instagrame. Dvojica sa zosobášila bez prítomnosti médií hneď po vyhlásení Billboard Music Awards v stredu uplynulého týždňa.

Vo videách zverejnených na profile amerického instagramového modela Dipla možno vidieť dvojicu niekoľko hodín po vyhlásení cien, ako vstupujú do kostola v Las Vegas. Na ďalších fotkách už Joe Jonas stojí pred oltárom a čaká na Sophie. Country duo Dan + Shay zatiaľ hrajú akustickú verziu skladby bratov Jonasovcov Speechless.

Pred oltárom ich oddal imitátor Elvisa Presleyho, a tak dokonale umocnil svadbu v Las Vegas. Na verejnosť sa dostalo aj video zaľúbencov, ktorí si vymieňajú sľuby.

O ich svadbe neskôr informovala aj publicistická relácia Entertainment Tonight, ktorá pridala fotku novomanželov.

Prečítajte si tiež:
Slepneme, trpíme tetániou a máme depresie. 6 najčastejších ochorení generácie mileniálov

https://twitter.com/etnow/status/1124019740484284417

Sophie má za sebou rušné obdobie. Dokončila natáčanie poslednej série Game of Thrones a tiež sa blíži premiéra filmu ďalšej časti X-Men – Dark Phoenix, v ktorom stvárnila hlavnú rolu superhrdinky.

Zdroj: buzzfeed.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií