fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Elvis Presley, Bob Marley či John Lennon! Takto by pravdepodobne tieto hviezdy vyzerali dnes, keby stihli zostarnúť

Máte tip? napíšte nám mailom

Zaujíma vás, ako by vyzerali svetoznáme hviezdy v starobe, ktoré nás opustili v mladom veku? Výsledok je dychvyrážajúci! Reč je napríklad o kráľovi rock’n’rollu, Elvisovi Preslym, najlepšom reggae spevákovi, Bob Marleym či Johnovi Lennovi, členovi skupiny The Beatles.

Spoločnosť Sachs Media Group v spolupráci so spoločnosťou Phojoe sa pokúsili odpovedať na vyššie položenú otázku a vytvorili fotky týchto legiend. Takto by podľa nich títo fešáci pravdepodobne vyzerali dnes. Spoznali by ste ich?

Elvis Presley

Elvis Aaron Presley, známy ako Elvis Presley (* 8. január 1935, Tupelo, Mississippi, USA – † 16. august 1977, Memphis, Tennessee) bol americký spevák a herec. Patrí medzi kultúrne ikony a je považovaný za „Kráľa Rock and Rollu“.

Magazín Rolling Stone (Tulák) napísal „Elvis Presley je rokenrol“ a súbor jeho tvorby nazval „akrami dokonalého materiálu.“ Počas aktívnej nahrávacej kariéry, ktorá trvala viac ako dve desaťročia, Presley vytvoril a prelomil mnoho rekordov koncertnej návštevnosti aj predaja. Stal sa jedným z najvplyvnejších a najpredávanejších umelcov v hudobnej histórii. Mal viac ako 40 singlov v americkej top 100 a 18 sa stalo číslom jeden.

Prečítajte si tiež:
VIDEO: Záhadné miesta na Slovensku #2 Psychiatria v Sokolovciach

hviezdy v starobe

John Lennon

John Winston Lennon, neskôr John Ono Lennon, známy ako John Lennon (* 9. október 1940, Liverpool, Spojené kráľovstvo – † 8. december 1980, New York, USA), bol britský spevák, skladateľ a gitarista, zakladajúci člen skupiny The Beatles a úspešný sólový hudobník. Bol známy tiež ako výtvarník, herec, spisovateľ a politický aktivista.

hviezdy v starobe

Bob Marley

Nesta Robert “Bob” Marley, OM (* 6. február 1945, Nine Mile, Jamajka – † 11. máj 1981, Miami, Florida, USA) bol jamajský spevák-skladateľ a hudobník známy svojimi reggae nahrávkami. Bol rytmickým gitaristom a frontmanom ska, rocksteady a reggae skupín The Wailers (1963 – 1974) a Bob Marley & The Wailers (1974 – 1981). Marley sa stal najznámejším a najpredávanejším reggae hudobníkom, so 75 miliónmi predanými albumami po celom svete. Tak isto dopomohol k rozšíreniu jamajskej hudby a rastafariánstva do celého sveta.

 

hviezdy v starobe

Čo poviete na tieto fotky? Mohli by práve takto vyzerať tieto známe legendy? Napíšte nám svoj názor.

Zdroj: www.boredpanda.com, wikipedia.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií