fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Iba 6-ročný chlapec napísal svojim rodičom odkaz na rozlúčku, ktorý našli po jeho smrti. Toto v ňom bolo!

Máte tip? napíšte nám mailom

Život píše všelijaké príbehy a toto je jeden z tých smutnejších. Hlavným hrdinom je totiž iba 6-ročný Leland Shoemake z Georgie, ktorý ochorel na agresívne infekčné ochorenie mozgu.

Aj napriek bojovnosti malého chlapca sa mu nad touto chorobou nepodarilo zvíťaziť a po 14 dňoch zomrel na nemocničnou lôžku.

papa

dite

Zdrvujúci osud malého syna úplne zarmútil jeho rodičov, ktorý so svojím prvorodeným synom strávili v nemocnici takmer každú chvíľu. Po príchode domov však na nich čakalo krásne prekvapenie.

Pokračovanie článku nájdete na druhej strane…

Po príchode domov našli rodičia dojemný odkaz, ktorý im zanechal ich syn. Stálo v ňom: “Stále som s vami. Mami, tati, ďakujem vám. Milujem vás, zbohom.”

deceased-boy-leaves-note2

Nádherné prekvapenie nemohlo byť krajšou rozlúčkou s ich dieťaťom. Ešte dnes spomína mama Amber na svojho syna ako na výnimočné dieťa…

Zdroj: viralomat.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií