fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ide príkladom: Kate Middleton sa na prestížnom oceňovaní objavila v tých istých šatách

Máte tip? napíšte nám mailom

Kate Middleton zahviezdila na slávnostnom udeľovaní cien v tých istých šatách, aby podporila trend udržateľnosti v móde a opäť ide príkladom. 

V nedeľu sa v londýnskej Royal Albert Hall uskutočnil 73. ročník slávnostného udeľovania cien BAFTA ( British Academy of Film and Television Arts). Podujatia sa už po štvrýkrát zúčastnili aj Wiliam a Kate a nie je to náhoda. Wiliam je už desať rokov riaditeľom tento spoločnosti. O slávnych hercov nebolo núdza, no bystré oči fotografov si všímali najmä módu. Tohtoročnou témou slávnostného dresscodu mala byť podpora udržateľnosti v móde.

Objavila sa v tých istých šatách

Kate Middleton je zrejme jedinou členkou kráľovskej rodiny, ktorá nemá absolútny problém obliecť si viackrát to isté. Tohtoročné udeľovanie cien teda vzala ako výzvu a objavila sa v tých istých šatách, ktoré sme na nej už mohli vidieť aj v roku 2012. Na slávnostný večer si obliekla nádherné bielo-zlaté šaty značky Alexander McQueen.

Na slávnostné udeľovanie cien BAFTA si k rovnakým šatám, ktoré mala na sebe aj pred ôsmimi rokmi dala iné doplnky. Kým v roku 2012 boli jej doplnkami zlaté náušnice, tento rok si dala náhrdelník a náušnice od Van Cleefa a Arpelsa, ktoré stoja viac ako 15 000 dolárov. Na nohách mala luxusné zlaté lodičky značky Jimmy Choo.   

Prečítajte si tiež:
Ako si poradiť so škvrnami na sedačke?

https://www.instagram.com/p/B8LR0CEHo8A/

Kate Middleton a nosenie vecí

Vojvodkyňa Kate je známa svojou skromnosťou. Aj napriek tomu, že by sa pokojne mohla každý deň prezliekať do nových outfitov, stane sa, že si často oblieka niečo, čo už raz mala na sebe oblečené. Pre nás je to, samozrejme, úplné bežné, no pre členov kráľovskej rodiny, ktorí reprezentujú nielen seba, ale aj krajinu, je reprezentatívnosť v podobe nových šiat priorita.  

View this post on Instagram

Великолепные представители Британской королевской семьи Герцоги Кембриджские Уильям и Кейт 👑 на 73-й церемонии вручения наград премии BAFTA (The British Academy of Film and Television Arts) 🏆 Представляем Вашему вниманию забавный разговор Их Королевских Высочеств с фанатами: – Kate, you look beautiful! /  Кейт, ты прекрасно выглядишь! – Thank you! /  Спасибо! – So you do, Will /  Ты тоже, Уилл! Семья Виндзоров (БКС) отличается чувством юмором и не прочь посмеяться от души 😄 ⠀ #eeykt #королевскаясемья #кейтмиддлтон #принцуильям #якутск #BAFTA

A post shared by EASY ENGLISH в Якутске 🇬🇧 (@eeykt) on

A tak Kate Middleton siahne aj po veciach, ktoré mala oblečené aj 15 rokov dozadu. Výhodou vojvodkyne je fakt, že aj po troch pôrodoch si udržala rovnakú figúru, a tak sa do šiat bez problémov zmestí aj po rokoch.

Obliekli by ste aj dnes niečo, čo ste nosili pred 15 rokmi? Dajte nám vedieť v komentári.

Zdroj: independent.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií