fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ideálne ženské telo existuje – Takto vraj vyzerá!

Ideál ženskej krásy sa každoročne mení. Vedci prišli s novou teóriou, v ktorej tvrdia, že ideálne ženské telo existuje a jeho majiteľkou je 34-ročná modelka Kelly Brook. 

Máte tip? napíšte nám mailom

V priebehu niekoľkých storočí sa myšlienka krásy menila ako na bežiacom páse. Zatiaľ čo kedysi to bola otázka filozofov, vedci prišli nedávno s dohadom, že perfektné ženské telo existuje.

Popravde, ak ste si predstavili vysokú ženu bez kriviek, budeme vás musieť sklamať.

Ak ste si nedávno listovali fashion magazíny, určite ste si všimli, že podľa módnych značiek, návrhárov a tvorcov je ideál ženskej krásy najchudšia žena, akú ste kedy videli.

Krivky víťazia

Výskum, na ktorom sa podieľala Texaská univerzita, prišiel s dohadom, že dokonalá žena má výšku 1.68 metra a miery by mala mať 99-63-91. 

Ak si neviete predstaviť, ako takéto telo vyzerá, po svete chodí anglická herečka a modelka Kelly Brook, ktorá sa môže pýšiť titulom dokonalé telo, teda aspoň tak to tvrdia vedci.

Kelly Brook je podľa vedcov majiteľkou najdokonalejšieho ženského tela na svete. Zdroj: pinterest.com

Vedci sa tiež zhodli na tom, že Kellyn prirodzený zaoblený tvar tela je pre mužov zároveň aj tým najatraktívnejším.

Taktiež je všeobecne známe, že krivky sú u žien chápané ako znak plodnosti, preto im muži dokážu len ťažko odolať.

Prečítajte si tiež:
Rely Dakar 2020: Štefan Svitko je v TOP 10
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj powerfulmind.co

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií