fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pripravovali sa na príchod jedného bábätka, no osud im nadelil identické trojčatá. Ako si táto rodinka nažíva?

Zdroj: WalesOnline

Šanca, že sa mamičke narodia identické trojčatá je jedna ku 200 miliónom. Sian je práve tou jednou, ktorej život nadelil tri rovnaké dievčatká.

31-ročná Sian Williams a jej 26-ročný partner Aaron Palfrey sa tešili na príchod svojho prvého potomka, no všetko sa zmenilo počas gynekologickej prehliadke v 15. týždni tehotenstva. Vtedy lekár budúcej mamičke oznámil, že čaká nie jedno, ale hneď tri bábätka a to nie je všetko – ide o identické trojčatá a šanca, že žena takto počne prirodzenou šancou je jedna ku 200 miliónom.

Zdroj: WalesOnline

“Keď nám lekár oznámil, že čakáme tri dievčatká, ostali sme úplne ohromení a bez slov,” spomína si na túto prehliadku šťastná mamina.

Zdroj: WalesOnline

Šťastný pár sa tak stal rodičmi troch krásnych a rovnakých dievčat, ktoré dostali mená Jorgie, Belle a Olivie. Tie sú na vlas rovnaké a tak rozoznať ich robí problém aj hrdej mamičke a oteckovi. Sian však vymyslela spôsob akým si dcérky označia – lakom na nechty. Jorgie má nechtík nafarbený na fialovo, Belle ružovou farbou a Oliviin nechtík je žltý.

Zdroj: WalesOnline

Sian, ktorá v priebehu otca prišla o otca i starých rodičov, prežívala ťažké obdobie, no tri rozkošné dievčatká vrátili do ich rodiny radosť. “Keď ich pozorujete, je to čistá blaženosť. Samozrejme, je drina starať sa o nich, no milujeme to, milujeme každú tú minútu. Vymenili sme náš Mercedes za rodinný Land Rover, pretože doň sa omnoho lepšie zmestia tri detské autosedačky,” vraví šťastná mamička. Rodičom s výchovou troch malých slečien pomáha aj Sianina matka Julia, ktorá žije vo vedľajšom dome.

Zdroj: WalesOnline

 

 

Zdroj: WalesOnline

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií