fbpx
Pripravovali sa na príchod jedného bábätka, no osud im nadelil identické trojčatá. Ako si táto rodinka nažíva?

Pripravovali sa na príchod jedného bábätka, no osud im nadelil identické trojčatá. Ako si táto rodinka nažíva?

Šanca, že sa mamičke narodia identické trojčatá je jedna ku 200 miliónom. Sian je práve tou jednou, ktorej život nadelil tri rovnaké dievčatká.

31-ročná Sian Williams a jej 26-ročný partner Aaron Palfrey sa tešili na príchod svojho prvého potomka, no všetko sa zmenilo počas gynekologickej prehliadke v 15. týždni tehotenstva. Vtedy lekár budúcej mamičke oznámil, že čaká nie jedno, ale hneď tri bábätka a to nie je všetko – ide o identické trojčatá a šanca, že žena takto počne prirodzenou šancou je jedna ku 200 miliónom.

Zdroj: WalesOnline

“Keď nám lekár oznámil, že čakáme tri dievčatká, ostali sme úplne ohromení a bez slov,” spomína si na túto prehliadku šťastná mamina.

Zdroj: WalesOnline

Šťastný pár sa tak stal rodičmi troch krásnych a rovnakých dievčat, ktoré dostali mená Jorgie, Belle a Olivie. Tie sú na vlas rovnaké a tak rozoznať ich robí problém aj hrdej mamičke a oteckovi. Sian však vymyslela spôsob akým si dcérky označia – lakom na nechty. Jorgie má nechtík nafarbený na fialovo, Belle ružovou farbou a Oliviin nechtík je žltý.

Zdroj: WalesOnline

Sian, ktorá v priebehu otca prišla o otca i starých rodičov, prežívala ťažké obdobie, no tri rozkošné dievčatká vrátili do ich rodiny radosť. “Keď ich pozorujete, je to čistá blaženosť. Samozrejme, je drina starať sa o nich, no milujeme to, milujeme každú tú minútu. Vymenili sme náš Mercedes za rodinný Land Rover, pretože doň sa omnoho lepšie zmestia tri detské autosedačky,” vraví šťastná mamička. Rodičom s výchovou troch malých slečien pomáha aj Sianina matka Julia, ktorá žije vo vedľajšom dome.

Zdroj: WalesOnline

 

 

Zdroj: WalesOnline

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Odborníci radia rodičom, aby naučili svoje deti nadávať. Má im to pomôcť v živote
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.