fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Igor Kmeťo má koronavírus: 8 dní strávil v horúčkach v nemocnici!

Spevák Igor Kmeťo mladší včera na sociálnej sieti informoval svojich fanúšikov, že ležal na infekčnom oddelení na Kramároch.

Máte tip? napíšte nám mailom

Igor Kmeťo má pozitívny koronavírus a počas priebehu ochorenia bol hospitalizovaný. Na infekčnom oddelení strávil 8 dní. Mal vysoké teploty až 11 dní.

Snímka obrazovky o
Zdroj: instagram.com/igorkmeto/

11 dní v horúčkach

„Ak vám niekto povie, že koronavírus je výmysel a že je to len slabá chrípka, tak mu hneď jednu pri… Ja som mal 11 dní teploty a 8 dní z toho som strávil v nemocnici na infekčnom. Neprajem nikomu,“ napísal Kmeťo na sociálnej sieti.

Nezabudol ani poďakovať celému tímu: „Ďakujem celému tímu na infekčnom oddelení na Kramároch za starostlivosť a všetkých vás prosím, berte na vedomie zdravie každého človeka, lebo nie každý má ľahký priebeh a nie každý je mladý,“ napísal mladý Kmeťo.

igor kmeťo koronavírus
Zdroj: instagram.com/igorkmeto/

 

Nikto z rodiny nie je infikovaný

Jeho otec, hudobník Igor Kmeťo starší sa k synovmu stavu tiež vyjadril: „Pozdravujem vás milí moji priatelia a fan club. Chcem len pre vysvetlenie oznámiť, že som s mojím synom Igorom nebol tri týždne, on medzi tým bol hospitalizovaný na infekčnom oddelení. Pre info nestretol sa medzi tým s nikým z našej rodiny. Nikto z našej rodiny nie je infikovaný. Vieme veľmi dobre, čo je naša povinnosť. Poprosíme o zdržanie sa zbytočných komentov. Ďakujeme za pochopenie. Chválabohu Igor je už v domácej karanténe, za pár dní už bude spievať naplno, už je fit,“ informoval Igor Kmeťo starší.

Prečítajte si tiež:
Koronavírus na Slovensku: V týchto mestách je 19 potvrdených prípadov

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj instagram

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií