fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Igor Matovič je na pilotnom testovaní v Tvrdošíne. Najprv sa dal otestovať

Máte tip? napíšte nám mailom

Premiér Igor Matovič sa od dnešného rána zúčastní pilotného testovania v Tvrdošíne, kde pomáha s administratívou na odbernom mieste.

Ešte predtým sa dal otestovať antigénovým testom na mieste. Výsledok mu vyšiel negatívny, píše DenníkN.

Matovič ďalej informuje, že antigénové testy zachytávajú hlavne ľudí s Covid-19, ktorí sú infekční (cca 4 450 ľudí včera z testovania odchádzalo s pocitom, že sú zdraví, ale nie je tomu tak). Sú pozitívni na Covid-19, ale nie sú infekční. To môže znamenať – buď ste už infekční boli a už pre svoje okolie riziko nepredstavujete, alebo vás infekčná fáza ešte len čaká v najbližších dňoch. Preto, PROSÍM, ZOSTAŇTE AJ S NEGATÍVNYM TESTOM NAĎALEJ MIMORIADNE OPATRNÍ, lebo neviete, či nie ste niekto z tých, kto bude v najbližších dňoch infekciu nenápadne šíriť … alebo ním nebude niekto, s kým sa v najbližších dňoch stretnete,” informoval na sociálnej sieti.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj dennikn

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií