fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Igor Matovič začal vydierať: Toto odkazuje majiteľom fitnescentier

Igor Matovič zverejnil na svojom oficiálnom profile na Facebooku odkaz pre všetkých majiteľov fitnescentier. Tých doslova vydiera a vysmieva sa im za to, čo kedysi robil aj on sám.

Máte tip? napíšte nám mailom

Igor Matovič začal verejne vydierať majiteľov fitnescentier. Prostredníctvom svojho profilu na Faceboku im odkázal, že ak budú štrajkovať, on nepredloží návrh na poukazy na voľný vstup pre ľudí nad 40 rokov.

Tento postoj zaujal po tom, ako sa Únia fitness centier rozhodla, že v pondelok, 25. mája od 6.30hod. zablokuje vstup do Bratislavy.  Tým chce vyjadriť ich nesúhlas s tým, že fitnescentrá musia byť na Slovensku stále zatvorené.

Koronavírus a fitnescentrá

Premiér Slovenskej republiky, Igor Matovič vo svojom statuse na sociálnej sieti upresňuje, že v pondelok dopoludnia dôjde k opätovnému zasadnutiu konzília. Na ňom by sa bude riešiť aj možné otvorenie fitness centier a ostatných vnútorných športovísk. Informuje tiež, že túto tému už minulý týždeň krízový štáb riešil. Otvorenie fitnescentier bolo vtedy 50:50. Priznáva, že dnes to môže byť rovnako.

Vo svojom vyjadrení tiež dodáva, že v prípade, ak konzílium nechá fitness centrá zatvorené, tak je pripravený v koalícii presadiť odškodné. To bude v podobe voľných permanentiek pre osoby nad 40 rokov. Podľa jeho vlastných tento nárh odprezentoval už minulý týždeň, v utorok 19. mája na stretnutí s poslancami za OĽaNO a hlavným hygienikom.

Prečítajte si tiež:
Živnostníci, obvinení pre výbuch plynu v Prešove, budú stíhaní na slobode

Igor Matovič zabudol kým bol

Premiér Slovenskej republiky a predseda OĽaNO sa vo svojom Facebookovom vyhlásení tiež vyhráža. Uvádza, že prípade, ak v pondelok ráno dôjde k avízovanému štrajku a konzílium otvorenie fitnescentier neschváli, finančný príspevok na pernamentky nebude.

„Blokáda diaľnice však dosiahne niečo iné – ak konzílium nerozhodne o otvorení fitiek, mňa ani len nenapadne rozmýšlať o akejkoľvek inej podpore fitiek, ako som písal vyššie.“

Mnohí diskutujúci mu na margo jeho vyjadrenia vyčítajú, že zabudol, ako on kedysi súhlasil s blokovaním diaľníc kamionistami a podporoval ich v tom. A teraz chce z toho urobiť tresný čin.

 

ODKAZ SVALOVCOM💪Hneď na úvod – nikdy som nebol v posilke a nehanbím sa za to. Na druhej strane si myslím, že je to…

Zveřejnil(a) Igor Matovic dne Neděle 24. května 2020

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií