Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Igora, ktorý strieľal v Ružinove, obvinili z útoku na verejného činiteľa

V utorok 24. októbra, obvinený vystrelil z krátkej expanznej zbrane na zem vedľa ženy, ktorá zaklopala na dvere jeho bytu z dôvodu vykonávania úkonov do spisového materiálu.

25.10.2023 (SITA.sk) – V súvislosti s utorkovou streľbou na Albrechtovej ulici v bratislavskom Ružinove obvinili 55-ročného Igora F. z Bratislavy zo zločinu útoku na verejného činiteľa. Informovala o tom bratislavská policajná hovorkyňa Jana Šimunková.

V utorok 24. októbra, obvinený vystrelil z krátkej expanznej zbrane na zem vedľa ženy, ktorá zaklopala na dvere jeho bytu z dôvodu vykonávania úkonov do spisového materiálu. Žena po streľbe utiekla na prízemie bytového domu.

Následne na miesto privolali policajné hliadky, ktoré sa pokúšali dostať do bytu strelca. „Ten s políciou nespolupracoval a z okna si spustil lano, po ktorom sa im pokúsil uniknúť,“ uviedla hovorkyňa. To sa mu však nepodarilo a policajti ho zadržali.

Muža eskortovali na policajné oddelenie. Po vykonaní potrebných procesných úkonov ho umiestnili do nemocnice na psychiatrické oddelenie.

Viac k témam: Krimi, Streľba
Zdroj: SITA.sk – Igora, ktorý strieľal v Ružinove, obvinili z útoku na verejného činiteľa © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií