fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Koľko zaplatíte za zariadenie bytu? IKEA vám poradí zdarma

Máte tip? napíšte nám mailom

Kto by nepoznal obchodný reťazec IKEA? Niektorí sa na nákupy do jej priestorov chodia zrelaxovať, často je totiž almáziou pre oči interiérových nadšencov. Neraz nám prejde hlavou myšlienka, že keby sme mohli, vzali by sme si celú maketu izieb domov presne tak, ako je vystavená. Dnes to už nie je nemožné! Šikovné oko dizajnérov IKEA vám bude k dipozícií v stánku košického Auparku. 

Pracovníci vám pomôžu s nákupom i plánovaním

Dilemu vybrať si zažíva občas každý z nás, najmä ak sa rozhodnete zariadiť si bývanie alebo prerábať. Nie vždy sa však môžete spoľahnúť na partnera, ktorý odsúhlasí všetko, čo ponúknete, len aby mal pokoj. Aj v tom vám pomôžu pracovníci IKEA Pop-up. Poradia a pomôžu vám s online nákupom a tiež s plánovaním kompletného bytového zariadenia a obchodných priestorov. Čo to znamená? Že ak neviete, či sa vám do obývačky hodí viac sedačka béžovej farby alebo čisto bielej, rozhodne za vás odborník.

Koľko zaplatíte za zariadenie bytu? IKEA prichádza s novým projektom zdarma
Zdroj: IKEA

Čo za to? Nič!

No dobre, takmer nič. Ak by ste si chceli naplánovať kuchyňu, budete za to musieť zaplatiť symbolických 35 eur. Aj táto suma vám však bude odpočítaná od sumy kuchyne pri jej zakúpení, čiže je to len akási poistka. Avšak všetky ostatné slušby sú naozaj, naozaj zdarma. 

Projekt je momentálne v testovacej fáze a bude vyhodnotený po 3 mesiacoch. IKEA Pop-up Košice sa bude nachádzať na prízemí obchodného domu Aupark Košice minimálne po dobu 6 mesiacov,“ dodáva Lucia Klečková, projekt líderka IKEA Pop-up Košice.

Už žiadne prevracajúce sa oči

Tento projekt vyzerá byť splneným snom takmer každej ženy s manželom, ktorý ingoruje estetiku. Dámy, môžete vystrieť vrásku na čele, v košickom IKEA Pop-upe si vás vždy radi vypočujú, dokonca i poriadia bez povzdychov či prevracajúcich sa očí zo strany na stranu. Hor sa do toho! 🙂

Prečítajte si tiež:
Kvôli nákupu v Ikei nemusíme cestovať až do hlavného mesta. Od marca si ho môžeme vyzdvihnúť aj v Košiciach

Prečítajte si tiež:

Maľovanie bytu: Ako na nás vplývajú farby stien? (2. časť)

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií