fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

iMac Pro potvrdzuje svoj výkon. V čom je lepší oproti “klasike”?

Máte tip? napíšte nám mailom

Vôbec nemusíme zdôrazňovať, že na spustenie predaja nových iMacov si ešte počkáme. Najnovšie modely sa však objavili poprvýkrát v benchmarkoch a odhalili nám, čo sa skrýva v ich vnútri. Informácie o novom stroji sa vyskytli na stránkach geekbench.com – išlo o prvé štatistky z oblasti výkonu.

bench_imac

Najnovší model, ktorý zatiaľ nie je v predaji, má nastavenú cenovku na 4999 dolárov. Ide o kvázy “najhoršiu” zostavu z toho nového. Vybavená je osem-jadrovým procesorom Xeon a o výkonnostných 22% predbehla najnovší model 5K iMac. iMac Pro získal v priemere 23 536 bodov a jeho predchodca 19 336, čo je rozdiel približne 4000 bodov. V histórii by malo ísť o najvýkonnejší iMac vôbec.

Nezostáva nám teda nič iné, len čakať. Ak by sa špekulácie potvrdili, najvýkonnejšia Pro verzia iMacu by predbehla svojho predchodcu o takmer polovicu bodov. Môžeme teda povedať, že za obrovskú cenu dostaneme naozaj obrovský výkon hodný konkurencie všetkých predchádzajúcich modelov.

Zdroj: letemsvetemapplem.eu

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií